Skip to main content

Velitelství policejních sil v Emirátech

Spojené arabské emiráty

Společnost Daikin nedávno dodala čtyři chladicí jednotky pro velitelství policejních sil v SAE. Chladicí jednotky budou sloužit k zajištění chlazení prostřednictvím vzduchotechnických jednotek v celé rozsáhlé budově a k zajištění maximální úrovně komfortu pro obyvatele.

Instalované produkty

4x EWAD-M

Chladicí výkon: 3,8 MW

O projektu

Spojené arabské emiráty jsou známé svým horkým a vlhkým klimatem, kvůli kterému je klimatizace nezbytnou součástí každodenního života. Instalace vysoce výkonných chladicích jednotek v budovách je důležitá pro udržení vnitřní teploty a úrovně vlhkosti, zajištění komfortu a vytvoření zdravého prostředí pro obyvatele.

Chladicí jednotky Daikin dodané pro tento konkrétní projekt jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinné chlazení i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vynikají nízkým příkonem, vysokou úrovní účinnosti a kompaktností při současně vysokém poskytovaném chladicím výkonu.

Kromě účinnosti bylx dalším velmi důležitým aspektem projektu také rozměry. Společnost Daikin tuto specifickou potřebu splnila řadou chladicích jednotek M, které byly speciálně navrženy pro provoz v podmínkách Středního východu.

Čtyři chladicí jednotky Daikin řady M poskytnou kancelářské budově spolehlivé, energeticky účinné a kompaktní řešení, které se dokonale vměstná do prostoru vyhrazeného pro zařízení HVAC. Instalace těchto chladicích jednotek Daikin je pro majitele budovy cennou investicí a důkazem jejich úsilí o vytvoření příjemného a zdravého prostředí.

Více informací o produktu

Zákazník potřeboval řešení, které by zaručilo stálou spolehlivost při vysokých okolních teplotách a prašném prostředí, ale také působivou celkovou energetickou účinnost.

Řada M je navržena tak, aby fungovala v podmínkách prostředí specifických pro Blízký východ, tj. při teplotách mezi 46° a 55° Celsia. Tento typ aplikací obvykle využívá kompresor s jednošroubovou technologií Daikin, takže rozběhový proud chladicích jednotek se blíží nule. To je pro trh na Blízkém východě nesmírně důležité, protože tyto stroje jsou pak v souladu s místními předpisy.

Přečtěte si více zde o technologii jednošroubových kompresorů Daikin.

Řada M navíc nabízí širokou doplňkovou výbavu; čímž se tato řada stává vysoce univerzální a splňuje širokou škálu potřeb pro projekty chlazení vysokoteplotních prostor.

Jedním z těchto doplňků je sada pro vysoké okolní teploty, která zahrnuje naddimenzované elektrické vybavení (například hlavní vypínač, pojistky a kabely), aby byla zaručena spolehlivost a prodloužena provozní životnost komponent. Společnost Daikin také nabízí řadu doplňků pro ochranu komponent před agresivními slunečními paprsky nebo extrémním teplem, jako jsou sluneční clony, vylepšené odvětrání v elektrickém panelu a regulace kondenzační teploty chladiva díky regulaci otáček speciálních ventilátorů.

Kromě flexibility a přizpůsobivosti různým výzvám, kterým čelí průmyslové projekty v oblastech s vysokými teplotami, zákazníci hledali také absolutní spolehlivost.

Tento požadavek byl snadno splněn díky technologii Daikin, která byla v posledních 20 letech úspěšně použita v mnoha různých projektech a díky níž se společnost Daikin stala absolutní špičkou v oblasti šroubových kompresorů.

V porovnání se standardním šroubovým kompresorem využívá jednošroubový kompresor navržený a vyráběný společností Daikin jeden hlavní šroub, který je spojen se dvěma hvězdicovými rotory a vytváří kompresní cykly odpovídajícího objemu. Díky hlavnímu rotoru, který je vyvážen v radiálním i axiálním směru, je ložisko kompresoru mimořádně spolehlivé. Proto může být jeho životnost delší než u jiných šroubových kompresorů. Jednošroubový kompresor má pouze tři pohyblivé části což omezuje možnost poruchy a také provozní náklady jsou nízké.

Výjimečná poprodejní podpora, kterou společnost Daikin nabízí po celém světě a konkrétně v tomto regionu, zákazníkovi výběr ještě více usnadnila.

Zajímají vás jednošroubová řešení Daikin pro vysokoteplotní projekty? Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Více informací

Naše další případy

  • VIA UNA architektonická památka v novém stylu

    Historická budova banky v ulici Na Příkopě 33 prošla modernizací a přestavbou na kanceláře a obchodní plochy. Získala maximálně energeticky úsporný systém pro chlazení a vytápění, který zajišťují vodní VRV systémy společnosti Daikin. Jde o tepelná čerpadla voda-vzduch v provedení 3trubka umožňující dvojitou rekuperaci energie.
  • O ekologickém-přechodu-dekarbonizaci-a-systémech-HVAC

    Účinné mechanické větrání pro školy

  • O ekologickém-přechodu-dekarbonizaci-a-systémech-HVAC

    Zajištění účinných řešení v rámci projektu rekonstrukce nemocnice

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky