Skip to main content

Aplikaci ONECTA se nepodařilo navázat spojení.

Ujistěte se, že se při onboardingu nacházíte v těsné blízkosti zařízení Daikin Altherma. Aplikace ONECTA obsahuje návod krok za krokem, jak aktivovat přístupový bod pro vaši bezdrátovou bránu Daikin Altherma.


Dočasné řešení pro uživatele systému iOS 15:

Aplikace ONECTA 2.7.0 , 3.0.2 a 3.1.0 má problémy s připojením k bezdrátovému přístupovému bodu Daikin. Pro úspěšné připojení postupujte podle následujících kroků :

 • Aktualizujte aplikaci na verzi 3.1.0 nebo novější.
 • Vypněte na svém iPhonu mobilní data (3G/4G/..).
Vypněte mobilní data
 • Spusťte uvedení jednotky Daikin do provozu prostřednictvím aplikace ONECTA.

Obecné informace:

Vezměte prosím na vědomí, že přístupový bod je aktivní pouze po dobu 3 minut, pokud neprobíhá žádné uvádění do provozu. Jakmile je telefon připojen k přístupovému bodu, zůstává aktivní po celou dobu, kdy je telefon připojen. Po odpojení zůstává přístupový bod opět k dispozici po dobu 3 minut, poté je deaktivován a musíte jej znovu povolit prostřednictvím rozhraní MMI. (Ve firmwaru 1.0.8 je přístupový bod aktivní pouze po dobu 1 minuty).


Upozorňujeme, že k přístupovému bodu může být vždy připojen pouze 1 telefon. Druhé připojení bude bránou odmítnuto. Aplikace ONECTA se automaticky pokusí odpojit, když se onboarding podaří nebo když je aplikace ukončena. V systému Android 9 nebo nižším nefunguje automatické odpojení vždy správně v závislosti na použitém scénáři, proto se ujistěte, že jste odpojeni, kontrolou nastavení Wi-Fi.


Upozorňujeme, že pokud Operační systém indikuje, že jste připojeni k síti bez „internetu“, zůstaňte prosím připojeni k „daikin-ap“. Pokud se zobrazí jakékoliv vyskakovací okno pro přepnutí sítě zpět na předchozí síť bez internetu , vyberte možnost zůstat připojen k „daikin-ap“. Pokud tak neučiníte, dojde k selhání.


Ve výjimečných případech se může stát, že se aplikace ONECTA nemůže automaticky připojit k bezdrátové bráně Daikin Altherma. Pokud se tak stane, aplikace ONECTA vás o tom bude informovat a vyzve vás, abyste se k bezdrátové bráně připojili ručně.

Nejvíce postiženými značkami byly:

 • mobilní telefony OnePlus s operačním systémem Android 10 a vyšším
 • mobilní telefony Huawei se systémem Android 10 a vyšším

 1. Stiskněte tlačítko „Zkopírovat heslo Wi-Fi do schránky“ (k odhalení tlačítka pro kopírování může být nutné posouvání na stránce) nebo použijte: D5ApAG5R2J2tnFRA5My7Y28rP95mv65
 2. Přejděte do nastavení Wi-Fi v operačním systému.
 3. Vyhledejte položku daikin-ap a vyberte tuto bezdrátovou síť.
 4. Když se zobrazí výzva k zadání hesla Wi-Fi , vložte zkopírované heslo.
 5. Vraťte se do aplikace.
 6. Onboarding by měl pokračovat.
Nelze se připojit k bráně
 • Pokud chcete automatické vyhledání přístupového bodu „daikin-ap“ zopakovat, zavřete probíhající onboarding a zkuste to znovu.

  Během ověřování produktu jsme zjistili, že v extrémně vzácných případech mají některé operační systémy chytrých telefonů problémy s připojením k přístupovému bodu „daikin-ap“. V takovém případě se prosím ujistěte, že je na vašem telefonu nainstalována nejnovější dostupná aktualizace operačního systému, zkuste telefon restartovat nebo použijte jiný telefon k dokončení onboardingu bezdrátové brány Daikin Altherma.
 • Značky, které byly nejvíce postiženy, byly:
 • Některé modely iPhonů se systémem iOS 14.x
 • Telefony Xiaomi, na kterých nejsou spuštěny nejnovější aktualizace operačního systému.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky