Skip to main content

Řešení modulárního chladicího systému pro kancelářskou budovu

Společnost Daikin nedávno dodala malé chladicí jednotky R-32 s invertorem, aby splnila požadavky na chlazení kancelářské budovy významné španělské banky.

 

Produkty

8x EWAT-CZ

Celkový chladicí výkon: 800 kW

 

Situace

V rámci projektu ve španělské Gironě byl rekonstruován starý systém HVAC, aby budova získala účinnější, ekologicky udržitelný a flexibilní systém. Protože se různé části budovy používají k různým účelům, zavedla společnost Daikin koncept modularity.

Díky použití 8 malých malých chladicích jednotek s invertorem je chladicí zátěž flexibilní, takže může uspokojit aktuální poptávku z každé části budovy bez ohledu na denní dobu nebo roční období.

 

Více informací o nové řadě malých chladicích jednotek s invertorem naleznete zde

 

Řešení

Kromě energetické účinnosti byla důležitá také rychlost dodání, protože zákazník měl krátký termín. Řada malých chladicích jednotek R-32 s invertorem je vždy k dispozici skladem, což umožnilo dokončit projekt včas.

Důležitá byla také spolehlivost a díky rozsáhlým zkušenostem společnosti Daikin s vývojem technologie R-32 ji tyto chladicí splňovaly.

 

V roce 2018 se společnost Daikin stala jedním z prvních inovátorů a zapsala se do historie tím, že představila první chladicí jednotky s chladivem R-32, v témže roce následovaly typu jednotky scroll s chlazením venkovním vzduchem a v roce 2020 tepelné čerpadlo s chladivem R-32.

V současné době má značka Daikin největší počet instalací s chladivem R-32 na světě. To svědčí o zkušenostech, znalostech, kvalitě a spolehlivosti jejích výrobků s chladivem R-32.

 

Více informací o průkopnictví Daikin ve vývoji technologie R-32, si můžete přečíst zde.

Související články

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky