Skip to main content

All in one řešení Daikin

Řešení na klíč v oblasti HVAC-R (Heating, Ventilation, Air conditioning, Refrigeration) nabízíme nejen našim klíčovým zákazníkům. To, že je zakázka na míru a přesně odpovídá potřebám dané domácnosti nebo komerční stavby, je pro nás samozřejmostí. 

Co si představit pod All In One řešením Daikin? 

Řešení na klíč v oblasti HVAC-R (Heating, Ventilation, Air conditioning, Refrigeration) nabízíme nejen našim klíčovým zákazníkům. To, že je zakázka na míru a přesně odpovídá potřebám dané domácnosti nebo komerční stavby, je pro nás samozřejmostí. Co si ale představit pod řešením „All in one“, tedy „Vše v jednom“?

Prostřednictvím našich certifikovaných partnerů nabízíme našim klíčovým zákazníkům z komerční oblasti komplexní portfolio služeb:

  • Návrh řešení (projekt), které splní nejlépe zadané požadavky s důrazem na rychlou návratnost investice, úspornost navrženého řešení, ale také třeba na využití nejlepších dostupných technologií, ekologii nebo praktičnost používání.
  • Kompletní nabídka, která zahrnuje HVAC-R produkty  a všechny potřebné služby.
  • Instalace zařízení certifikovaným partnerem a uvedení zařízení do provozu, včetně případných dalších navazujících zařízení, která nejsou z portfolia Daikin.
  • Napojení na vzdálený monitoring. Ten umožní nejen sledovat spotřebu energií a využití systému, ale také dobře plánovat servisní prohlídky a předcházet případným poruchám.
  • Samozřejmostí je také kvalifikovaná technická podpora, která včas vyřeší každý problém tak, aby ho uživatelé ideálně vůbec nepocítili.

Řešení „All in one“ tedy našemu klíčovému zákazníkovi přináší pohodlí – vše vyřeší snadno na jednom místě, samozřejmě také úsporu času a financí.

Výhody této služby můžete využít pro jakoukoliv aplikaci HVAC-R, bez ohledu na to, zda se jedná o nové zařízení nebo výměnu.

Vyspělé a energeticky efektivní HVAC-R technologie Daikin také přispějí k dosažení „zelené certifikace“ vašeho projektu. 

Našim certifikovaným partnerům zase tento program poskytuje stálý přísun zakázek, mnohdy jde o prestižní projekty a reference, které je v jejich podnikání posunou dál. Daikin navíc nese nejen technickou, ale také finanční odpovědnost za celý projekt.

 

Máte zájem o služby řešení All in One Daikin?

 

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky