Skip to main content

Perfektní klima pro naše mazlíčky

Letní teploty jsou výzvou pro naše domácí mazlíčky. Doma jim však můžeme poskytnout jejich preferované klima, aby se cítili dobře a byli zdraví a spokojení.

 

Dokonalé klima pro naše mazlíčky

Například náš Diego. Když se zahřeje, začne lapat po dechu. Ano, Diego je pes. Cítí se nejpohodlněji při 19,5 ° C. To je pro něho ideální teplota. Když v létě teplota stoupne, začne hledat stín, vyhýbá se teplým podlahám a jen čeká, až se večer ochladí.

Kočky jsou vůči teplu odolnější. Teplotu cítí každá trochu jinak, ale jedno mají společné, když je velké teplo, vyhledávají chladná místa.

Kožešinové kuličky jako morčata a králíci by v horkých dnech také neměly být venku, a naši opeření přátelé od kanárků po andulky také potřebují klimatizované prostředí a vodní lázeň, kde se mohou ochladit.

Klimatizační jednotky Daikin vytváří individuální řešení, dokonale přizpůsobené Diegovi a jeho přátelům.

Dokonalé klima

Například jednotka  Comfora může být instalována téměř kdekoli, s možností instalace nad dveřmi v případě omezeného prostoru. Automatické přepínání mezi vytápěním a chlazením poskytuje citlivé řešení pro stabilní celoroční klima a zároveň udržuje přednastavené teploty podle individuálních preferencí a sezónních požadavků. Vestavěný režim úspory energie pomáhá snižovat spotřebu energie.

Nový model jednotky Comfora je vybaven systémem 3D proudění vzduchu, který zajišťuje optimální komfort v celé místnosti.  Tento systém dokáže automatickým pohybem lamel směřovat teplý nebo chladný vzduch střídavě do všech částí místnosti. Daikin vytváří dokonalé klima, přesně pro vás a vaše domácí mazlíčky.

 

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky