Skip to main content

Vzdálené monitorování

Připojená klimatizace funguje chytřeji. Nabízíme několik způsobů vzdálené správy vašich produktů a instalací. Od monitorování výkonu po prediktivní logiku a analýzy a další, naše inteligentní síť je nákladově efektivní způsob, jak zvýšit zabezpečení, provozuschopnost a spolehlivost vaší instalace.

EVROPSKÉ CENTRUM VZDÁLENÉHO MONITOROVÁNÍ

Zjistěte více o našich hlavních činnostech a nástrojích

Predikce pomocí vzdáleného monitorování

 • Analýzy

  Data jsou naší surovinou a analýza dat je naším produktem. Nepřetržité monitorování a analýza provozních dat není jen klíčem k zajištění efektivního provozu, snížení nákladů na provoz a údržbu a optimalizaci uživatelského komfortu. Analýza dat také poskytuje další cenné a často překvapivé poznatky.

 • Bezproblémové připojení

  Víme, že připojení systému ke cloudu může být často výzva - ale to už není váš problém. Postaráme se o připojení, včetně mobilní sítě a routeru, které jsou vzdáleně monitorovány, aby byla maximalizována spolehlivost infrastruktury.

 • Daikin Cloud Service

  Naše webová služba poskytuje spolehlivé a bezpečné vzdálené monitorování. Naší nejvyšší prioritou je získat vaši důvěru. Daikin Cloud Service splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy ve všech ohledech - chrání soukromí vašich dat a zároveň bezpečně přenáší a ukládá vaše data.

  Další informace o Daikin Cloud Service (pro DX)
  Další informace o Daikin on Site (pro chillery a vzduchotechnické jednotky)

Výhody vzdáleného monitorování

Objevte výhody využívání služeb vzdáleného monitorování.

 • Dálkové ovládání

  Daikin Cloud Service je webové vzdálené monitorovací a řídicí řešení pro systémy HVAC, které dokonce dokáže řídit spotřebu energie několika budov najednou. Není třeba instalovat žádný speciální software. Vše je přístupné pomocí standardního prohlížeče, ať už prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení.

 • Žádný potencionální problém nezůstane bez povšimnutí

  Služba Daikin Cloud Service navíc poskytuje automatické upozornění, pokud zjistí možnou poruchu. Tato jedinečná funkce prediktivního upozornění umožňuje zahájení servisních opatření ještě předtím, než si uživatel všimne, že nastal problém - a tím maximalizuje spolehlivost a minimalizuje náklady na služby.

 • Maximální výkon

  Výkon i toho nejlepšího systému může být narušen, pokud není správně provozován. Nepřetržité monitorování umožňuje pečlivě sledovat profily zatížení, vzorce použití a provozní podmínky. Získaná data jsou základem pro optimalizaci provozu a údržby systému a návratnost investic.

Prohlédnětě si skutečné případy

Jak ukazují následující případy, zákazníci mají z nepřetržitého monitorování a analýzy dat konkrétní výhody:

Spotřeba energie klesla o 20%

Na základě analýzy údajů o spotřebě energie pro klimatizační systém zákazníka s variabilním průtokem chladiva (VRV) jsme vydali doporučení pro optimalizaci provozu. Výsledek: 20procentní snížení nákladů na elektřinu na chlazení.

Odkryto 40% chladící kapacity navíc

Dlouhodobé monitorování chladicího systému Conveni-Pack odhalilo, že chladicí kapacita byla o 40 procent vyšší, než bylo potřeba. Zákazník následně snížil počet nainstalovaných zařízení, čímž se snížily investiční náklady.

Výstupní teplota se zvýšila o 30%

Analýzou provozních dat zákazníka jsme byli schopni identifikovat potenciál pro zlepšení uživatelského komfortu a na základě našich výsledků implementovat opatření zvyšující pohodlí.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky