Skip to main content

Mrazicí kondenzační jednotka ZEAS

Spolehlivá a energeticky účinná řešení pro aplikace mrazení při středních a nízkých teplotách.

bg-image

Energetická účinnost

Využívá naši technologii VRVtechnologii řízení invertorem. Kondenzační jednotky Daikin ZEAS snižují vaši spotřebu energie o 10 až 35 % ve srovnání s tradičními mrazicími systémy. V kombinaci s naší úspornou technologií kondenzační jednotky ZEAS jsou účinnější, mají delší životnost a vyšší výkon než jiná řešení, která jsou k dostání na trhu.

bg-image

Plní potřeby vaší budovy

Jednotky ZEAS jsou montované v továrně a jejich zmenšené půdorysné rozměry usnadňují instalaci ve stísněných prostorách. Modulární konstrukce maximalizuje flexibilitu instalace, protože můžete seskupit venkovní jednotky do bloků nebo řad, nebo je podle potřeby umístit okolo budovy. Vestavěné funkce regulace a automatické optimalizace umožňují instalovat jednotku ZEAS jako řešení plug and play. Mají nejlepší poměr povrchu a výkonu na trhu a také umožňují velké úspory místa. Nebojte se rušení klidu. Jednotky ZEAS jsou tak tiché, že vaši sousedé si ani neuvědomí, že jednotky používáte.

Široký rozsah teplot

Pokud potřebujete větší výkon, můžete paralelně kombinovat dvě venkovní jednotky ZEAS a použít pouze jedno hlavní sání a kapalinové potrubí. Jednotky ZEAS jsou dostupné v různých rozsazích výkonu od 5 do 40 HP a dodávají požadovaný mrazicí výkon zařízením třetích stran, jako jsou otevřené vitríny, mrazicí jednotky se skleněnými dveřmi a výparníky.

  • Teplota okolí: -20°C až +43°C
  • Vypařovací teplota -45 °C až +10 °C

 

Široký rozsah teplot jednotek ZEAS
Modbus – vždy pod kontrolou

Vždy pod kontrolou

Vestavěná chytrá regulace zajišťuje, že vaše jednotka funguje vždy bezpečně a účinně. Mrazicí jednotku můžete také připojit na monitorovací systém třetí strany přes rozhraní Daikin Modbus.

Více informací

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky