Skip to main content

Intelligent Touch Manager

Účinně regulujte celou budovu z jednoho centralizovaného rozhraní pomocí našeho systému Daikin Building Management System (BMS).

Snadné používání

Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje ovládat vaše klima odkudkoli a kdykoli a snadno dosáhnout optimální úrovně pohodlí

Inteligentní řízení spotřeby energie

Sledujte spotřebu energie a rozpoznejte, kde energií plýtváte

Začlenění produktů jiných výrobců

Integrujte svou klimatizaci s osvětlením, alarmy, snímači, výtahy a dalšími prvky

Flexibilní řízení více jednotek

Připojte a regulujte až 512 jednotek Daikin v jednom systému a kombinujte neomezený počet systémů pomocí našeho webového rozhraní

Spravujte celou budovu přes jedno rozhraní

Náš intelligent Touch Manager konsoliduje všechny vaše jednotky klimatizace do jednoho systému. Regulujte vytápění, chlazení, ohřev vody, větrání, čištění, mrazení a vzduchové clony z jednoho rozhraní. Flexibilní software umožňuje snadnou integraci zařízení jiných výrobců, takže můžete ovládat osvětlení, alarmy, snímače, výtahy a další prvky prostřednictvím stejného systému. S naším webovým rozhraním můžete spravovat budovu z kteréhokoliv místa z dotykové obrazovky přes intranet nebo internet.

Infografika: Intelligent Touch Manager

Inteligentní řízení spotřeby energie

Naplánujte náklady na energii a pečlivě sledujte svou spotřebu energie. Intelligent Touch Manager vás informuje, která místa nebo jednotky spotřebovávají nejvíce energie, takže můžete přijmout nezbytná opatření pro snížení spotřeby. Dále můžete řídit náklady na energii funkcí blokování, která jednotky vypíná, když jsou otevřená okna.

Infografika: Inteligentní správa spotřeby energie
  1. Oblast grafu
  2. Počet hodin odchylky od pravidla
  3. Počet dní odchylky od pravidla
  4. Název místnosti
  5. Počet hodin a dní odchylky od pravidla
  6. Spotřeba energie navíc
  7. Čím je místnost více vpravo, tím vyšší je nadbytečná spotřeba energie.

Inteligentní řízení spotřeby energie

Naplánujte náklady na energii a pečlivě sledujte svou spotřebu energie. Služba Daikin Cloud využívá srovnávacích kritérií ke srovnávání vaší VRV spotřeby, porovnává různá místa mezi sebou a zvýrazňuje oblasti nebo jednotky, které spotřebovávají nejvíce energie. Protože máte informace o spotřebě energie, můžete přijmou nezbytná opatření pro snížení spotřeby.

bg-image

Konkurenceschopná cena BMS

Většina systémů správy budovy (BMS) je velmi drahá. Náš intelligent Touch Manager a mini BMS jsou určené pro střední a velké komerční budovy, jako jsou hotely a kanceláře. Přináší všechny výhody běžného BMS, ale za mnohem příznivější cenu.

Více informací

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky