Skip to main content

Řada VRV IV i

Neviditelné řešení VRV.

bg-image

Ať se budete rozhlížet sebevíc, nikdy mě nenajdete.

Produkty z naší jedinečné řady VRV IV i se vyznačují kompaktními rozměry – byly zkonstruovány pro vnitřní instalace a jsou tak nenápadné až téměř neviditelné, což je předurčuje k použití ideálně v městských centrech a zvukově citlivých prostředích. Pokud nejsou potřeba střešní instalace nebo instalace na zadní stěně domu, získání stavebního povolení bývá obvykle snazší, takže lze podnik zprovoznit dříve.

bg-image

Bezkonkurenční flexibilita

Produkty z naší řady VRV IV i jsou rozděleny na dvě části, takže jsou velmi flexibilní a jejich instalace je snadná. Nainstalujte lehkou jednotku výměníku tepla (1) do stropního podhledu a kompaktní kompresorovou jednotku (2) do obslužné místnosti, skladu nebo kuchyně. Tak se můžete vyhnout střešní instalaci nebo instalaci na zadní stěně domu, aniž by bylo nutné obětovat cennou půdorysnou plochu v komerčních prostorách.

bg-image

Mimo veškeré pohledy

Produkty z naší řady VRV IV i jsou prakticky neviditelné a díky velmi nízké hladině provozního hluku si jich téměř nelze všimnout. Jsou vhodné pro hustě zalidněné prostory, jako jsou například městská střediska. Kompresor není za provozu hlučnější než běžná lednička a výměník tepla je v městském prostředí pohledem téměř nezjistitelný. Při použití dekorativních prvků lze zcela zakrýt mřížky ventilace nebo je lze naopak začlenit do architektonického řešení budovy, takže instalace je pak prakticky neviditelná.

bg-image

Snadná údržba

Všechny komponenty, které vyžadují pravidelnou údržbu, jsou snadno přístupné v kompresorovém boxu. Technici mohou jednotku kontrolovat během normální pracovní doby, aniž by jakkoli rušili vaše komerční aktivity.

bg-image

Případ restaurace Leon's

Naše řada VRV IV i-series překonává překážku prostorových omezení a přináší restauraci ve West Endu maximální efektivitu a komfort.

  bg-image

  Případ Crédit Agricole

  Společnost Crédit Agricole, díky své zemědělské historii známá jako „zelená banka“, hledala energeticky úsporné klimatizační řešení s nízkými náklady na údržbu. Z důvodu těsné blízkosti sousedních budov mělo zařízení rovněž vykazovat nízkou hladinu hluku. Objevte, jak ideálním systémem byla naše řada VRV IV i-series pro tuto úlohu.

   Jedinečné patentované technologie

   Produkt řady VRV IV i je zkonstruován za použití tří jedinečných a patentovaných technologií, které z něj učinily nejkompaktnější dostupnou jednotku na trhu.

   Výměník tepla ve tvaru V

   Výměník tepla ve tvaru V

   • Optimalizovaný tvar umožňuje zajistit vyšší průtok vzduchu a statický tlak, což vede k vyšší účinnosti
   • Jeho výška je jen 400 mm, což umožňuje jeho snadnou instalaci do podhledů, takže šetří drahocenný komerčně využitelný prostor
   • Revoluční konstrukce na trhu jednotek VRF
   odstředivý ventilátor

   Odstředivé ventilátory

   • Patentované technologie dozadu zahnutých lopatek zvyšuje v porovnání s ventilátory sirocco energetickou účinnost až o 50 %
   • Ventilátory řízené invertorem umožňují nastavit ESP podle délky potrubních rozvodů, což zaručuje maximální flexibilitu instalace
   kompaktní kompresor

   Kompaktní kompresor

   • Díky malému půdorysu (600 x 550 mm u modelu 5HP) zachovává maximum volného podlahového prostoru
   • Snadná montáž jednotky v obslužné či technické místnosti nebo skladu
   • Díky otočnému rozvaděči umožňuje snadný přístup ke všem komponentům

   Více informací

   Základní kontakty

   Prohlédněte si náš virtuální showroom

   Dotace a SVT kódy

   Často kladené otázky

   Partnerský portál

   Prohlédněte si náš virtuální showroom

   Často kladené otázky

   Partnerský portál

   Katalogy a ceníky