Řada VRV IV i

Řada VRV IV i

Neviditelné řešení VRV.

vrv řady iv i, neviditelná instalace

Ať se budete rozhlížet sebevíc, nikdy mě nenajdete.

Produkty z naší jedinečné řady VRV IV i se vyznačují kompaktními rozměry – byly zkonstruovány pro vnitřní instalace a jsou tak nenápadné až téměř neviditelné, což je předurčuje k použití ideálně v městských centrech a zvukově citlivých prostředích. Pokud nejsou potřeba střešní instalace nebo instalace na zadní stěně domu, získání stavebního povolení bývá obvykle snazší, takže lze podnik zprovoznit dříve.

Bezkonkurenční flexibilita

Produkty z naší řady VRV IV i jsou rozděleny na dvě části, takže jsou velmi flexibilní a jejich instalace je snadná. Nainstalujte lehkou jednotku výměníku tepla (1) do stropního podhledu a kompaktní kompresorovou jednotku (2) do obslužné místnosti, skladu nebo kuchyně. Tak se můžete vyhnout střešní instalaci nebo instalaci na zadní stěně domu, aniž by bylo nutné obětovat cennou půdorysnou plochu v komerčních prostorách.

installation_concept_JPG.jpg
systémy vrv řady iv i jsou velmi nenápadné

Mimo veškeré pohledy

Produkty z naší řady VRV IV i jsou prakticky neviditelné a díky velmi nízké hladině provozního hluku si jich téměř nelze všimnout. Jsou vhodné pro hustě zalidněné prostory, jako jsou například městská střediska. Kompresor není za provozu hlučnější než běžná lednička a výměník tepla je v městském prostředí pohledem téměř nezjistitelný. Při použití dekorativních prvků lze zcela zakrýt mřížky ventilace nebo je lze naopak začlenit do architektonického řešení budovy, takže instalace je pak prakticky neviditelná.

Snadná údržba

Všechny komponenty, které vyžadují pravidelnou údržbu, jsou snadno přístupné v kompresorovém boxu. Technici mohou jednotku kontrolovat během normální pracovní doby, aniž by jakkoli rušili vaše komerční aktivity.

installer_on_site.jpg
Leon

Případ restaurace Leon's

Naše řada VRV IV i-series překonává překážku prostorových omezení a přináší restauraci ve West Endu maximální efektivitu a komfort.

Případ Crédit Agricole

Společnost Crédit Agricole, díky své zemědělské historii známá jako „zelená banka“, hledala energeticky úsporné klimatizační řešení s nízkými náklady na údržbu. Z důvodu těsné blízkosti sousedních budov mělo zařízení rovněž vykazovat nízkou hladinu hluku. Objevte, jak ideálním systémem byla naše řada VRV IV i-series pro tuto úlohu.

Crédit Agricole

Jedinečné patentované technologie

Produkt řady VRV IV i je zkonstruován za použití tří jedinečných a patentovaných technologií, které z něj učinily nejkompaktnější dostupnou jednotku na trhu.

Výměník tepla ve tvaru V

Výměník tepla ve tvaru V

  • Optimalizovaný tvar umožňuje zajistit vyšší průtok vzduchu a statický tlak, což vede k vyšší účinnosti
  • Jeho výška je jen 400 mm, což umožňuje jeho snadnou instalaci do podhledů, takže šetří drahocenný komerčně využitelný prostor
  • Revoluční konstrukce na trhu jednotek VRF
odstředivý ventilátor

Odstředivé ventilátory

  • Patentované technologie dozadu zahnutých lopatek zvyšuje v porovnání s ventilátory sirocco energetickou účinnost až o 50 %
  • Ventilátory řízené invertorem umožňují nastavit ESP podle délky potrubních rozvodů, což zaručuje maximální flexibilitu instalace
kompaktní kompresor

Kompaktní kompresor

  • Díky malému půdorysu (600 x 550 mm u modelu 5HP) zachovává maximum volného podlahového prostoru
  • Snadná montáž jednotky v obslužné či technické místnosti nebo skladu
  • Díky otočnému rozvaděči umožňuje snadný přístup ke všem komponentům

Více informací