Skip to main content

Tepelné čerpadlo VRV IV +

Tepelná čerpadla VRV IV + jsou optimálním řešením, pokud hledáte výkonnou klimatizaci s vysokou úrovní komfortu. Produkty Daikin řady VRV IV jsou absolutní špičkou na trhu především díky naší VRV technologii, která přináší komfort s možností přizpůsobení, inteligentní ovládání a zvýšenou energetickou účinnost.

Variabilní teplota chladiva

Systém variabilní teploty chladiva je naší největší inovací od zavedení kompresoru řízeného invertorem.

Tato jedinečná technologie nepřetržitě reguluje rychlost kompresoru řízeného invertorem a teplotu chladiva tak, aby poskytovala potřebný výkon přesně podle zatížení v budově. Celoroční účinnost se díky tomu zvýší o 28 %. Tento systém má nejširší rozsah výparné teploty na trhu (3 až 16 °C).  Dokonalé vyrovnávání teploty přiváděného vzduchu pomáhá vytvořit maximální pohodlí.

 

Nepřetržité vytápění

Systém VRV IV zajistí nepřetržité vytápění i během cyklu odmrazování. Jiná tepelná čerpadla během odmrazování vytápění přeruší. Náš systém je ale vybaven jedinečným článkem akumulujícím teplo, který během vytápění ukládá získanou energii. Akumulovaná energie se pak využívá k odmrazování venkovní jednotky. Díky tomu vám tepelné čerpadlo VRV bude zajišťovat optimální pohodlí nepřetržitě.

Konfigurátor VRV usnadní nastavení jednotek

Každou naši jednotku VRV IV dodáváme společně s naším značkovým konfigurátorem VRV. Toto softwarové řešení zjednodušuje a usnadňuje konfiguraci systému a jeho uvedení do provozu. Instalační pracovník či firma díky tomu stráví méně času nastavením venkovních jednotek, může spravovat více systémů z různých míst a případně snadno obnoví počáteční nastavení venkovních jednotek.

 

Inspirujte se našimi projekty

bg-image

Případ Sportisimo

Zjistěte, jak náš systém tepelných čerpadel pomohl jednomu z největších maloobchodníků v České republice dosáhnout vyšší energetické účinnosti a komfortu v jeho obchodě.

  bg-image

  Případ Obchodní centrum VMD

  Zjistěte, jak naše tepelná čerpadla zajistila komplexní řešení klimatizace pro nejvyšší kancelářskou budovu v Chorvatsku.

  Tepelné čerpadlo VRV IV + můžete propojit s řadou vnitřních jednotek

  Možnost propojení s řadou stylových vnitřních jednotek

  Více informací

  Základní kontakty

  Prohlédněte si náš virtuální showroom

  Dotace a SVT kódy

  Často kladené otázky

  Partnerský portál

  Prohlédněte si náš virtuální showroom

  Často kladené otázky

  Partnerský portál

  Katalogy a ceníky