Daikin Altherma 3 H HT

Symbol dokonalého tepelného čerpadla

Daikin Altherma 3 H HT je investice do komfortu a úspor energie. Toto tepelná čerpadlo vzduch-voda zajišťuje vytápění, chlazení a okamžitou dodávku teplé vody – a potřebuje na tyto činnosti méně energie. Systém je ideální pro majitele domů, kteří chtějí nahradit svůj kotel nebo tradiční systém vytápění řešením, které je šetrnější k životnímu prostředí a je výhodnější z hlediska nákladů.

Design

Je doplňkem všech typů domů uvnitř i venku.

Read more

Hluk

Téměř neslyšná jednotka a okolní prostředí je tiché bez rušení hlukem.

Read more

Výkon

Využijte nejnovější technologie - ušetřete energii a náklady.

Read more

Kombinace

Přizpůsobte systém svému životnímu stylu a požadavkům na komfort.

Read more

Quintessence-design-side-visual_v3.jpg
reddot-design-award-2019-and-IF-710x196.png

Design s řadou ocenění

Vlastníci domů chtějí jednotku, která je nejen výkonná, ale také dobře vypadá, v každé místnosti. Proto se společnost Daikin zaměřila na vytvoření jednotky s vynikajícími technickými vlastnostmi a přizpůsobitelným designem. Výsledkem tohoto zaměření bylo ocenění jednotky Altherma 3 H HT ne jednou, ale dvěma prestižními cenami.

EPRA014-018D_ip1_bg_v2.png

Co je dokonalé uvnitř musí také vypadat dokonale z venku…

Na venkovní jednotku Daikin Altherma 3 H HT se nejlépe hodí popis čistá, minimální a nekomplikovaná. Černá vodorovná mřížka kryje celou přední desku, která skrývá jeden ventilátor a snižuje provozní hluk, a matná šedá povrchová úprava odpovídá barvě povrchu zdi a pomáhá jednotce zapadnout do různých prostředí a krajin.

Quintessence-fan_black_fade_in.png

Ticho znamená komfort

Pokud běží v režimu standardní hlučnosti, hladina akustického tlaku venkovní jednotky je 38 dBA (ve vzdálenosti 3 m) – což je někde mezi ptačím švitořením a tichou knihovnou. Pokud běží v tichém režimu, je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metry).

Poslechněte si, jak Daikin Altherma 3 H HT funguje

Jak se měří hlučnost

Hladina akustického výkonu je generována samotnou jednotkou bez ohledu na vzdálenost a prostředí. Akustický tlak je hluk vnímaný v určité vzdálenosti. Akustický tlak se zpravidla počítá ve vzdálenosti 1 až 5 metrů od jednotky.

 

sound_power_sound_pressure.png
sound_bars_altherma.png
Dark_Blue_background.png

Vynikající výkon přichází zevnitř

Jednotka Daikin Altherma 3 H HT obsahuje nejnovější technologie HVAC vyvinuté v Evropě pro Evropské klima. Objevte
charakteristiky, které řadí tento produkt nad ostatní.

Dark_Blue_background.png

Vytvořeno s mimořádnou pečlivostí

1. Moderní opláštění

Inženýři Daikin spolupracovali s designéry, aby přivedli čerstvý vzduch do vzhledu tradiční venkovní jednotky. Inspirována vynikajícím designem vnitřních jednotek Daikin, tato venkovní jednotka je charakteristická atraktivní přední deskou a čistými liniemi, takže snadno splyne se svým okolím.


2. Vysoce výkonný ventilátor

Většina vysoce výkonných jednotek používá dva ventilátory, ale tato venkovní jednotka vyžaduje pouze jeden. Ventilátor větších rozměrů zlepšuje cirkulaci vzduchu, což pomáhá snižovat provozní hlučnost.

EPRA-D_cut-open_right_HR_numbers_png.png

3. Zcela nový kompresor

Společnost Daikin Europe spolupracovala s vývojovým střediskem Daikin Technology and Innovation Centre v Japonsku na vývoji speciálního kompresoru, který dodává vodu o teplotě 70 °C. Toto vysokoteplotní tepelné čerpadlo je také první, které používá chladivo R-32: energeticky účinnější chladivo, které produkuje méně emisí CO2.


4. Odolná izolace

3vrstvá izolace v pryžovém obkladu mezi spodní deskou a vibrační deskou absorbuje a izoluje hluk z běžícího kompresoru.

EPRA-D_ip8_gradient.png

Vítězí nad zimou

Daikin Altherma 3 H HT je řešení vytápění využívající obnovitelné energie, které funguje v chladném i teplém podnebí. Ve srovnání s jinými systémy vytápění tato řada používá vzduch z venku pro dodávku správného topného výkonu a teplé vody i při teplotách do -28 °C.

Dark_Blue_background.png

Jedno řešení – Více kombinací

Řada obsahuje venkovní jednotku, která je kompatibilní se třemi, cenami oceněnými, vnitřními jednotkami. Veškeré toto zařízení může být
přizpůsobeno, aby zajistilo vytápění, chlazení a teplou užitkovou vodu.

Altherma-3H-HT-combination.png
Daikin-Altherma-3-H-HT-F-house.png

Vyberte vaši vnitřní jednotku

Objevte tři vnitřní jednotky, které jsou součástí této řady a tři různá uspořádání (tři charakteristiky), která si můžete vybrat pro přizpůsobení této řady vašim požadavkům.

1. Nástěnný model

Jednotka malých rozměrů se samostatnou nádrží na teplou užitkovou vodu. Tento model nabízí volitelnou funkci chlazení.


2. Model s integrovanou nádrží z nerezové oceli na teplou užitkovou vodu

Jednotka malých rozměrů s půdorysem 595 × 625 mm. Jednotka se připojuje k nádrži 180 nebo 230 l, aby pokryla požadavky na teplou užitkovou vodu a může fungovat v nastavení pro chlazení nebo dvouzónovém.

Altherma-3-H-HT-Group_arrow_v3.png

3. Model s integrovanou nádrží ECH2O

Jednotka ECH2O je dodávána s nádrží na teplou užitkovou vodu o objemu 300 nebo 500 l, kterou lze připojit na solární panely. Tento model nabízí volitelné nastavení chlazení.

Tři charakteristiky

Pouze vytápění

Tato funkce je standardem v řadě produktů Daikin a je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Toto nastavení poskytuje prostorové vytápění a teplou užitkovou vodu.

Vytápění a chlazení

Pokud kromě vytápění a teplé užitkové vody potřebujete komfortní chlazení, je funkce vytápění a chlazení nejlepším řešením. Tato funkce je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Tato funkce umožňuje přepínat provoz systému na chlazení místo vytápění. Toto uspořádání vyžaduje podlahové vytápění nebo jednotky fan coil,

Dvě zóny

Integrovaná parapetní jednotka je jediná vnitřní jednotka s dvouzónovým nastavením. S dvouzónovým nastavením si můžete vybrat správu a regulaci teploty dvou oddělených zón ve vašem domě, které používají různá topná tělesa, jako jsou radiátory a podlahové vytápění.

IndoorCombinations2.jpg
ETVH-X-Z-D_ip15_image.jpg
ETBH-X-D_ip12_image.jpg