Skip to main content

Daikin Altherma 3 R MT

NEPŘEHLÉDNĚTE! Právě rozdáváme 10 tepelných čerpadel Daikin Altherma. 

Registrujte se do naší soutěže a vyhrajte čerpadlo vhodné právě do vašeho rodinného domu či bytu, nebo 20% slevu na pořízení tepelného čerpadla Daikin. Všechna čerpadla z této akce uvedeme do provozu do konce června 2024! 

Chladivový split

Řada Daikin Altherma 3 představuje nový přírůstek do rodiny - tředně teplotní splitové tepelné čerpadlo  s chladivem.

Daikin Altherma 3 R MT se spoléhá na kompresor a chladivo, které přenáší energii ze vzduchu do vody. Chladivová splitová jednotka zajišťuje vedle vytápění a ohřevu teplé vody také chlazení.

Design

Hodí se ke všem typům domů zvenku i zevnitř.

Více informací

Ticho

Udržujte klidnou a relaxační atmosféru bez rušivých vlivů.

Více informací

Výkon

Využijte nejnovější technologie pro úsporu energie a peněz.

Více informací

Přizpůsobení

Přizpůsobte si systém tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a potřebám pohodlí.

Více informací
bg-image
'iF' Design Award 2019 and Reddot Design Award winner 2019.

 

 

Oceněný design

Majitelé domů chtějí jednotku, která nejen dobře funguje, ale také dobře vypadá v každé místnosti. Proto se společnost Daikin zaměřila na vytvoření jednotky se skvělými technickými vlastnostmi a univerzálním designem.

bg-image

 

Co je skvělé uvnitř, by mělo skvěle vypadat i navenek...

 

Čistá, minimalistická a nekomplikovaná - tak lze nejlépe popsat venkovní jednotku Daikin Altherma 3 R MT. Černá horizontální mřížka zakrývá celou přední desku, aby skryla jediný ventilátor a snížila jeho provozní hluk, zatímco matně šedá povrchová úprava odráží barvu venkovní stěny a pomáhá jednotce zapadnout do různých prostředí a krajin.

 

bg-image

Ticho je pohodlí

Při provozu ve standardním zvukovém režimu je hladina akustického tlaku venkovní jednotky 38 dBA (ve vzdálenosti 3 metrů) - to je něco mezi cvrlikáním ptáků a tichou knihovnou. V režimu Low Sound Mode je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metrů).

Jak se měří akustický výkon

Akustický výkon (sound power) je generován samotnou jednotkou nezávisle na vzdálenosti a prostředí. Akustický tlak (sound pressure) je zvuk vnímaný v určité vzdálenosti.  Akustický tlak se obvykle počítá ve vzdálenosti 1 až 5 metrů od jednotky.

 

Sound power
bg-image

Výjimečný výkon vychází zevnitř

Daikin Altherma 3 R MT obsahuje nejnovější technologie HVAC vyvinuté v Evropě pro evropské klima.
Objevte vlastnosti, kterými tento výrobek vyniká nad ostatními.

bg-image

Vyrobeno s péčí

1. Moderní plášť

Inženýři společnosti Daikin spolupracovali s designéry, aby do tradiční venkovní jednotky vnesli svěží vítr. Tato venkovní jednotka, inspirovaná vynikajícím designem vnitřních jednotek Daikin, má atraktivní čelní desku a čisté linie, které snadno splynou s okolím.


2. Vysokokapacitní ventilátor

Vysokokapacitní jednotky obvykle pracují se dvěma ventilátory, ale tato venkovní jednotka potřebuje pouze jeden. Větší velikost ventilátoru zlepšuje cirkulaci vzduchu, což jí pomáhá dosáhnout nízké provozní hlučnosti.

 

 

 

heat pump 3 H HT inside parts

3. Kompresor

Společnost Daikin Europe spolupracovala s Technologickým a inovačním centrem Daikin v Japonsku na vývoji speciálního kompresoru, který zajišťuje výstupní teplotu vody až 65 °C.

Toto tepelné čerpadlo se střední teplotou používá chladivo R-32: energeticky účinnější chladivo, které uvolňuje méně emisí CO2.

 


4. Odolná izolace

Třívrstvá izolace a pryžové podložky mezi spodní deskou a vibrační deskou pohlcují a izolují zvuky vydávané kompresorem za provozu.

bg-image

Překonejte zimu

Daikin Altherma 3 R MT je řešení vytápění z obnovitelných zdrojů, které funguje stejně dobře v chladném podnebí jako v teplém. V porovnání s jinými topnými systémy této řady využívá venkovní vzduch k dodávce správného výkonu tepla a teplé vody, a to i při teplotách až - 25 °C.

bg-image

Jedno řešení - více kombinací

Daikin Altherma 3 R MT obsahuje nejnovější technologie HVAC vyvinuté v Evropě pro evropské klima.
Objevte vlastnosti, kterými se tento výrobek odlišuje od ostatních.

bg-image
A look inside a house with three Daikin indoor units and an outside unit installed. Illustration.

Vyberte si vaší vnitřní jednotku

Objevte tři vnitřní jednotky, které jsou součástí této řady, a tři různá nastavení (Tři funkce), z nichž si můžete vybrat, abyste přizpůsobili řadu svým klimatickým potřebám.

1. Nástěnná jednotka

Kompaktní jednotka, která v kombinaci se samostatným zásobníkem dodává teplou vodu pro domácnost. Tento model nabízí volitelnou funkci chlazení.


2. Podlahová jedntka se zásobníkem TUV z nerezové oceli

Kompaktní jednotka o rozměrech 595x625 mm. Jednotka se připojuje k zásobníku o objemu 180 nebo 230 litrů, aby uspokojila potřebu teplé vody pro domácnost, a může pracovat v režimu chlazení nebo v režimu bizone.

An outdoor and 3 indoor Daikin units.

3. Zásobník teplné vody ECH2O

Jednotka ECH2O se dodává s termickým zásobníkem teplé vody o objemu 300 nebo 500 l, který lze připojit k termickým solárním panelům. Tento model nabízí volitelné nastavení chlazení.

 

Čtyři funkce

Pouze vytápění

Funkce Pouze vytápění je v sortimentu výrobků Daikin standardní a je k dispozici pro všechny tři vnitřní jednotky. Toto nastavení zajišťuje vytápění prostoru a ohřev teplé vody. 

Vytápění a chlazení

Pokud kromě vytápění a teplé užitkové vody potřebujete komfortní chlazení, je funkce vytápění a chlazení nejlepším řešením. Tato funkce je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Tato funkce umožňuje přepínat provoz systému na chlazení místo vytápění. Toto uspořádání vyžaduje podlahové vytápění nebo jednotky fan coil.

Dvě zóny

Integrovaná parapetní jednotka je jediná vnitřní jednotka s dvouzónovým nastavením. S dvouzónovým nastavením si můžete vybrat správu a regulaci teploty dvou oddělených zón ve vašem domě, které používají různá topná tělesa, jako jsou radiátory a podlahové vytápění.

Daikin Residential Controller Logo.

Aplikace Daikin Residential Controller s hlasovým ovládáním

  • Ovládejte systém vytápění z domova nebo na dálku chytrým telefonem
  • Ovládejte systém vytápění pomocí hlasových příkazů
  • Integrace pomocí Google Assistant a Amazon Alexa
  • Mezi další funkce patří:
    • Harmonogram pro každodenní použití nebo prázdninový režim
    • Ovládání více jednotek/posílení výkonu
    • Monitorování spotřeby energie

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky