Skip to main content

Společnost Daikin sponzoruje místo konání BBC Earth Experience

Brusel, 30. března 2023 - Společnost Daikin Europe N.V. oznámila, že její dceřiná společnost Daikin UK sponzoruje místo konání BBC Earth Experience, zcela nové atrakce v Londýně, která představuje sedm světů - jednu planetu. Tato průkopnická atrakce nabídne návštěvníkům možnost poznat mimořádnou rozmanitost našich sedmi kontinentů, a to za jedinečného vyprávění Davida Attenborougha.

BBC Earth Experience návštěvníkům nabízí pohlcující záběry a hudbu z televizního seriálu BBC Studios Natural History Unit Seven Worlds, One Planet, promítanou na několika obrazovkách s využitím nejmodernější digitální technologie. Tato nová londýnská atrakce nabízí skutečně skvělý zážitek, který umožní divákům každého věku proniknout do světa přírody a ztratit se v bezbřehém úžasu. Návštěvníci se vydají na 360stupňovou audiovizuální cestu, během níž budou prozkoumávat ikonické krajiny a navazovat kontakty se zvířaty na dobrodružné cestě, při níž prostředí ožije.

Sponzorstvím se společnost Daikin rovněž snaží přispět ke vzdělávání veřejnosti o výhodách nízkouhlíkových řešení vytápění a chlazení a prokázat svůj závazek snižovat uhlíkovou stopu britských domácností a budov.  Zážitek se bude odehrávat v novém rozebíratelném prostoru nazvaném "The Daikin Centre", který se nachází v londýnské čtvrti Earl's Court. Toto místo bylo navrženo s ohledem na minimalizaci dopadu na životní prostředí.  Současně se společnost Daikin snaží zajistit nejvyšší úroveň pohodlí a vytříbenou kvalitu vzduchu uvnitř budovy.

BBCEarthExperience
BBCEarthExperience

Hiroyasu Ishikawa, generální ředitel společnosti Daikin UK, uvedl: "BBC Earth Experience je jedinečnou příležitostí, jak se lidé mohou dozvědět více o našem nádherném životním prostředí a získat nový pohled na náš dopad na planetu.  Ve společnosti Daikin jsme se zavázali dodávat nízkouhlíkové řešení vytápění a chlazení. Jsme proto rádi, že můžeme v Londýně hostit akci BBC Earth Experience, abychom ukázali, jak je důležité přiblížit se našim cílům Net Zero, a to jak na osobní, tak na národní úrovni."

 

Takayuki Kamekawa, viceprezident společnosti Daikin Europe pro prodejní partnerskou síť, řekl: "Jako přední společnost v oboru vytápění, větrání, klimatizace a chlazení s působností po celém světě nás velmi těší, že můžeme sponzorovat místo konání atrakce s obsahem, který si oblíbili lidé na celém světě. Společnost Daikin Europe má v regionu EMEA hluboké kořeny a prostřednictvím tohoto sponzorství se snaží aktivně informovat o významu udržitelnosti. Závazek společnosti Daikin k nízkouhlíkovému životu a náš vlastní cíl být do roku 2050 zcela uhlíkově neutrální se dokonale shoduje s étosem BBC Earth Experience."

Více o BBC Earth Experience

Adresa:                The Daikin Centre, Earl’s Court, Londýn

Termín :              30. března 2023 - 31. července 2023

Otvírací doba:      10:00 - 19:00 neděle - čtvrtek

                               10:00 - 21:00 pátek - sobota

Vstupenky:           £28.50/dospělý ,  £22/ dítě

BBC Earth Experience
the daikin centre team photo

O společnosti Daikin

 

Daikin Europe N.V.

 

Daikin Europe je dceřinou společností Daikin Industries Ltd. a předním poskytovatelem řešení pro vytápění, chlazení, větrání, čištění vzduchu a chlazení v Evropě, na Středním východě a v Africe. Společnost navrhuje, vyrábí a uvádí na trh široké portfolio zařízení a také řešení na míru pro obytné, komerční a průmyslové účely. K dnešnímu dni má společnost Daikin Europe více než 12 000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 59 konsolidovaných dceřiných společnostech. Má 12 hlavních výrobních závodů se sídlem v Belgii, České republice, Německu, Itálii, Španělsku, Turecku, Rakousku a Velké Británii. Sídlo skupiny Daikin Europe se nachází v belgickém Ostende. Společnost byla založena v roce 1972, výroba v Evropě byla zahájena v roce 1973.

 

O společnosti Daikin Industries Ltd.

 

Společnost Daikin Industries se sídlem v japonské Osace zaměstnává po celém světě více než 89 000 lidí. Tato celosvětová společnost je lídrem na trhu tepelných čerpadel a klimatizačních systémů a také filtrace vzduchu. Je jediným výrobcem klimatizací na světě, který všechny důležité součásti systému, jako jsou chladiva, kompresory a elektronika, zkoumá, vyvíjí a vyrábí ve vlastní režii. Ve finančním roce 2021 (1. dubna 21 - 31. března 22) dosáhla společnost obratu 23,7 miliardy eur.

 

 

Kontakt pro média

 

Jana Mašatová - Mail: masatova.j@daikin.cz

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky