Skip to main content

Senzor IAQ

Náš nový senzor kvality vnitřního vzduchu

bg-image

Naše nové nejmodernější zařízení měří úroveň vašeho pohodlí a sleduje kvalitu vnitřního vzduchu a elektromagnetické znečištění. Je k dispozici s 12 senzory a 15 parametry a připojuje se prostřednictvím vaší Wi-Fi sítě nebo prostřednictvím technologie NB-IoT.

Instalace

Instalaci lze provést jednoduše prostřednictvím aplikace. Pro přihlašovací údaje do aplikace se obraťte na místní obchodní zástupce Daikin.

Uzavření senzoru IAQ
Screenshot aplikace Caleum

Monitorovací platforma Caelum

Zařízení se připojeju k monitorovací platformě Caelum - dostupné na caelum.daikiniaq.com. Umožňuje sledovat úroveň kvality vnitřního vzduchu a vytvářet tak pravidelné reporty založené na datech získaných monitorováním. Umožňuje vytvořit v aplikaci videostěnu, která vašim zákazníkům ukazuje kvalitu vnitřního vzduchu živě.

bg-image

Připojení

Senzor IAQ zajišťuje perfektní integraci se službou vzdáleného monitorování a platformy Daikin on Site pro chytrou údržbu a Daikin Cloud Service. To umožňuje perfektní kontrolu nad celým systémem vyytápění, větrání a klimatizace. (již brzy)

Služby IAQ

Senzor IAQ zajišťuje controlu nad celým vnitřním prostředním jako součást kvality vnitřního vzduchu Daikin a balíčku údrby.

Služby IAQ
Green Building

Green Building certifikace

Instalace senzoru IAQ může pomoci dosáhnout lepšího hondocení v projektech s certifikací Green Building pod záštitou LEED a WELL certifikace díky kreditům za kvalitu vnitřního prostředí.

Stáhněte si brožuru

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky