Skip to main content

Vysoce efektivní řešení pro obytnou budovu

Nizozemsko

Jednotka Daikin na střeše

Společnost Daikin nedávno dodala technologii pro projekt obytné budovy v Nizozemsku. Jednalo se o projekt realizovaný v rámci renovace obytné budovy, jehož hlavním aspektem byla samozřejmě energetická účinnost.

Produkty
EWYT-B + Altherma monoblok

Chcete se dozvědět více o řešeních Daikin Applied využívajících R-32? Pak klikněte zde!

Pozadí projektu

Cílem projektu bylo vytvořit z budovy se 121 byty v Hoensbroeku budovu s vysokou energetickou účinností prostřednictvím tepelných čerpadel Daikin.

Pro tento projekt bylo velmi důležité mít tepelné čerpadlo, které by zajistilo vysoký výkon a nízké emise CO2.

Máte zájem o další informace o novém tepelném čerpadle R-32 společnosti Daikin? Pak klikněte zde.


Splnění hlavních požadavků

Tepelné čerpadlo EWYT-B- R-32 vzduch-voda instalované v rámci tohoto projektu je známé tím, že poskytuje nejlepší výkon na trhu a nejnižší kombinované hladiny přímých a nepřímých emisí CO2. To je možné díky chladivu R-32 s nízkým potenciálem globálního oteplování, ale také díky nejlepší účinnosti ve své třídě, která je nabízena jak v režimu chlazení, tak v režimu vytápění.

S řadou EWYT-B- se společnosti Daikin podařilo nabídnout řešení, které dokonale vyvažuje dopad na životní prostředí a energetickou účinnost, ale také bezpečnost, spolehlivost a hospodárnost.

Řada EWYT-B-, která je součástí řady Bluevolution, využívá všech výhod chladiva R-32, jehož cílem je výrazně snížit dopad technologií tepelných čerpadel pro aplikovaný sektor na životní prostředí a zároveň zajistit vysoký výkon.

Související články

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky