Skip to main content

Chlazení a vytápění vytápění malých obytných budov

Tepelná čerpadla Daikin BLUEVOLUTION byla instalována v řadě rezidenčních projektů, včetně nedávného projektu v portugalském Portu.

Instalované produkty

2x EWYT-CZ

Celkový chladicí výkon: 21 kW

Celkový topný výkon: 21 kW

O projektu

Zákazník požadoval řešení, které by mohlo zajišťovat chlazení nebo vytápění podle sezónních potřeb a také teplou užitkovou vodu. Řešení muselo být také spolehlivé a nabízet vysokou energetickou účinnost a nízké provozní náklady.

Více o projektu, řešení a produktu

Nová malá chladicí jednotka s invertorem a chladivem R-32 se osvědčila jako hodnotné řešení v široké škále situací, od velkých stadionů až po relativně malé domy.

Pro tento projekt dodala společnost Daikin dvě chladicí jednotky, které hravě splnily požadované výkonové potřeby (21 kW) a poskytly nejvyšší energetickou účinnost na trhu ve svém produktovém segmentu.

Malá chladicí jednotka s invertorem a chladivem R-32 byla instalována jako součást systému, který zajišťuje chlazení nebo vytápění (v závislosti na ročním období) do vnitřních fan-coilů a také teplou užitkovou vodu. Díky modernímu designu a pokročilé technologii, která optimalizuje jednotky plně řízené invertorem, splnila tato jednotka všechny požadavky projektu, poskytla vynikající účinnost a dosáhla vynikajícího výkonu s chladivem s nízkým GWP, jako je R-32.

Více informací o novém malém chladicím zařízení s invertorem naleznete zde

Bohaté zkušenosti společnosti Daikin s vývojem technologie R-32 zajišťují spolehlivost jednotky.

V roce 2018 byla společnost Daikin jedním z prvních inovátorů, který se zapsal se do historie uvedením prvních chladicích jednotek s chladivem R-32. V témže roce následovaly jednotky typu scroll s chlazením venkovním vzduchem a v roce 2020 tepelné čerpadlo s chladivem R-32.

Dnes má společnost Daikin nejvyšší počet instalací s chladivem R-32 na světě. To svědčí o zkušenostech, znalostech, kvalitě a spolehlivosti jejích výrobků s chladivem R-32.

Více informací o průkopnictví Daikin ve vývoji technologie R-32, si můžete přečíst zde

Zajímají vás Další informace o nové malé chladicí jednotce Daikin s invertorem a s chladivem R-32? Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Související články

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky