Skip to main content

Nepura

Pro optimalizované vytápění

Utečte extrémním výkyvům počasí, užijte si pohodlí v každém ročním období
Jednotky jsou navrženy tak, aby vás udržely v teple i v chladnějších klimatických podmínkách až do -30 °C.

Proč byste si měli vybrat právě jednotku Nepura

Spolehlivý provoz

Pokud žijete v extrémně chladné oblasti, chcete prostě spolehlivé řešení vytápění. Jednotka Nepura je konstruována tak, aby fungovala i v těch nejchladnějších zimách, se zaručeným provozem až do -30 °C.

Výjimečný komfort

Díky inteligentním funkcím, jako je kompenzování povětrnostních vlivů a logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla (krbu), je Nepura vším, co potřebujete, abyste si doma vytvořili útulné útočiště bez ohledu na to, jaká je venku zima.

Komfortní energetická účinnost až A+++

Chcete šetřit energii? Spolehněte se
na jednotku Nepura, která má nejlepší výkon ve své třídě s hodnotami účinnosti až A+++ při vytápění, a to i při nízkých okolních teplotách.

Chytré ovládání klimatu

Vnitřní jednotky Nepura můžete snadno ovládat pomocí uživatelsky přívětivého dálkového ovládání nebo kdykoli a odkudkoli prostřednictvím intuitivní aplikace Onecta ve vašich chytrých zařízeních. Kompatibilní s hlasovým ovládáním.

Chytrý design, který se hodí do vašeho interiéru

Řada Nepura sestává z různých vnitřních jednotek Daikin:

Různé možnosti designu pro váš interiér

Spolehněte se na jednotku Nepura a zajistěte si maximální pohodlí

Kompenzace povětrnostních vlivů

Udržujte si doma příjemné klima bez ohledu na výkyvy venkovních teplot. Když se venku ochladí, Nepura sama automaticky udržuje stálou teplotu v interiéru a zajišťuje příjemné teplo ve vašem domově

K dispozici u nástěnné jednotky Perfera

Logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla (krbu)

Jakmile vaše místnost dosáhne požadované teploty díky sekundárnímu zdroji tepla, spustí se automaticky logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla. Vnitřní jednotka přestane topit, ale ventilátor se bude otáčet dál, aby rozváděl horký vzduch po místnosti.

K dispozici u modelů Daikin EmuraStylish. a nástěnné jednotky Perfera.

Komfort

Zvýšení teploty

Pro zvýšení vašeho pohodlí jednotka při spuštění rychle ohřívá místnost, čímž zajišťuje rychlejší dosažení nastavené teploty.

K dispozici v celé řadě:
Daikin EmuraStylish, nástěnné jednotky Perfera a Comfora.

Logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla (krbu)

Pokud teplota v místnosti dosáhne nastavené hodnoty pomocí sekundárního zdroje tepla, například krbu, kompresor se zastaví a ve vnitřní jednotce se bude pouze otáčet ventilátor.

Navíc jsou otáčky ventilátoru automaticky upraveny podle rozdílu nastavené teploty a teploty v místnosti.

*Dostupné pro nástěnné jednotky Stylish a Prefera

Velmi tichý provoz

Během provozu jednotku téměř neslyšíte. Nepura pracuje tak tiše, že na její přítomnost téměř zapomenete. Tedy skvělý akustický komfort.

K dispozici u Daikin Emura a Stylish.

 

ilustrační zástupce

Lepší kvalita vzduchu

V interiéru trávíte 90 % svého času. Díky technologii
Flash Streamer zachycuje vnitřní jednotka prachové částice, rozkládá alergeny a odstraňuje obtěžující pachy, čímž zajišťuje lepší a čistší vzduch. Nepura tímto udržuje váš domov zdravý.

K dispozici u Daikin Emura, Stylish a Perfera.

Inteligentní proudění vzduchu

Sezení v proudu vzduchu může být nepříjemné. Chytré senzory se postarají o to, aby se tak nestalo, protože přesměrují proud vzduchu směrem od vás. Pokud není zjištěna přítomnost osob, přepne se vnitřní jednotka automaticky do úsporného režimu.

Rodina v zimě

Chytré ovládání klimatizace pomocí systému Onecta

ilustrační zástupce

Nejste doma? Žádný problém.

Pomocí aplikace Onecta můžete snadno ovládat své optimalizované řešení pro vytápění pouhým klepnutím na obrazovku. Intuitivní aplikace v chytrém telefonu vám poskytne okamžitý přístup k různým funkcím, takže nastavení snadno upravíte odkudkoli a kdykoli.

Nepura – řešení vytápění v interiéru

 • FTXJ20A2V1BW Přední strana

  Daikin Emura

  Její design mluví sám za sebe. Daikin Emura lahodí oku a klade velký důraz na pohodlí a uživatelský komfort, aby zlepšila vaši domácí pohodu.

 • Stylish

  Vychutnejte si kombinaci půvabného designu a pokročilé klimatizační technologie. Díky svým zaobleným rohům a tenkým rozměrům dodává jednotka Stylish interiéru eleganci.

 • Nástěnná jednotka Perfera

  S Perferou je bydlení v teple hračka. Vnitřní jednotka je navržena tak, aby upřednostňovala vaši pohodu a vytvářela optimální prostředí přizpůsobené vašim potřebám.

 • Parapetní jednotka Perfera

  Pokud dáváte přednost nenápadnému řešení klimatizace na podlaze před nástěnnou jednotkou, je Perfera tím pravým. Promění váš domov ve skutečnou oázu pohodlí.

 • Comfora

  Chcete maximálně využít prostor ve svém domě? Díky svým kompaktním rozměrům (šířka pouhých 77 cm) je Comfora ideální pro naddveřní instalace.

Další informace o optimalizovaném vytápění

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky