Skip to main content

Najdeme vám rychle spolehlivou instalační firmu

Stojíme si za vysokou kvalitou našich výrobků, ale 90 % úspěchu pramení z kvality odvedených instalačních prací. Proto pomáháme našim zákazníkům s výběrem spolehlivé a profesionální instalačním firmy, která má ke své práci potřebné certifikace. Vyplňte níže uvedený formulář a námi vybraná nejvhodnější instalační firma vás bude co nejdříve kontaktovat.

Máme přehled o montážních firmách na českém trhu

Vyplněním základních informací ve formuláři nám pomůžete při výběru vhodné instalační firmy, která vám zdarma a nezávazně navrhne optimální řešení na míru vašim požadavkům.

Všichni naši partneři, které vám doporučíme, jsou profesionály, kteří znají dokonale výrobky Daikin. Instalační firmy provádí své služby na vysoké a odborné úrovni a zajišťují svým  zákazníkům všechny potřebné zkoušky kvality, uvedení výrobku do provozu a následný pravidelný servis.

S výrobky Daikin a jejich profesionální instalací dosáhnete úspory nákladů v požadované vysoké kvalitě.

 

 

Nemáte konkrétní představu? Nevadí

Pokud nemáte konkrétní představu o tom, co potřebujete zařídit, nevadí. Připište k vašim kontaktním údajům i vzkaz s podrobnějšími informacemi. My pro vás najdeme vhodného partnera, který s vámi vyřeší vaše požadavky osobně.  

Výhody tepelných čerpadel a klimatizací

Zajímají vás výhody tepelných čerpadel a klimatizací, projděte si náš blog a přesvědčte se, že investice do výrobků Daikin se vyplatí.

 

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky