VRV_s_Series.jpg

Řada VRV IV S

VRV s nejmenšími rozměry.

Zachovejte maximální nenápadnost.

Naše jednotky řady VRV IV S se vzduchem vystupujícím z přední strany jsou tenčí a rozměrově kompaktnější než jakákoli jiná jednotka VRV, což znamená, že se s jejich pomocí dokážete vyrovnat s mnoha estetickými požadavky i požadavky nejrůznějších předpisů. Naše jednotky řady VRV IV S jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro úsporu energie a lze je připojit k celé řadě tenkých jednotek pro komerční a rezidenční aplikace. Představují komplexní řešení klimatizace a jsou ideální volbou pro instalace s omezeným venkovním prostorem.

Produkty řady VRV IV zachovávají maximální nenápadnost
prostorově úsporná koncepce řady VRV IV s

Konstrukce pro úsporu místa

Díky svým úsporným rozměrům jsou jednotky řady VRV IV S nejkompaktnějšími jednotkami VRV na trhu. Jednotka měří pouhých 823 mm, takže je dostatečně krátká na to, aby ji bylo možné diskrétně umístit pod okna, kde si jí běžný uživatel prakticky nevšimne. Díky tomu se jedná o nejvhodnější jednotky pro instalace na střechách a balkonech. Výstup vzduchu z přední strany navíc minimalizuje turbulence a odstraňuje nutnost instalovat vzduchovody.

Široká škála funkcí

Jednotky řady VRV IV S jsou sice diskrétní svým vzhledem, ale o svých výhodách rozhodně dávají vědět. Díky širokému sortimentu jednotek s malým půdorysem, které lze snadno zapojit do mnoha stylových a komerčně zaměřených řešení, představuje řada VRV IV S dokonalé řešení klimatizace interiéru s dostatečnou flexibilitou, úrovní pohodlí a standardními funkcemi VRV IV, jako je například variabilní teplota chladiva.

Nanejvýš kompaktní produkty řady VRV IV s

Více informací