Skip to main content

Hoteles Santos • Las Arenas

Valencie, Španělsko

Snížení provozních nákladů při zachování provozu

Stávající systém HVAC-R byl instalován v roce 2007. Po 13 letech byla upřednostněna modernizace systému s cílem zvýšit jeho účinnost. Nejnovější technologické vymoženosti nových systémů Daikin zajistí i v budoucnu energeticky úsporný provoz při zachování špičkového komfortu. Stávající vnitřní jednotky a potrubí bylo možné znovu použít, takže nebylo nutné kvůli renovaci hotel uzavírat.

Díky této modernizaci systému bylo hned od počátku dosaženo zvýšení účinnosti o 30 %. Ve srovnání s kompletní novou instalací byla nutná mnohem nižší investice. Rychlá a postupná instalace omezila narušení provozu na minimum a umožnila ponechat hotel v provozu po celou dobu instalace.

Řešení v kostce

 • 88 venkovních jednotek
 • 458 vnitřních jednotek
 • Centrální ovládání pomocí systému Intelligent Touch Manager
 • Monitorování instalace a údržby pomocí služby Daikin Cloud Service

Více informací

Naše další případy

 • Tepelné čerpadlo VRV přispívá k malé uhlíkové stopě

  Nový obchodní komplex Arteparc v technickém parku Inovallee v Meylanu v Grenoblu je ukázkou spolupráce developerů a výrobců zařízení při realizaci nových nízkouhlíkových budov, které odpovídají nejvyšším standardům udržitelného rozvoje.
 • Zajištění kompletního systému HVAC pro potravinářský závod

  Společnost Daikin nedávno dodala kompletní systém HVAC, který splňuje požadavky na chlazení potravinářského závodu v Maďarsku. Konečný uživatel působí v oblasti doplňků stravy a vyrábí rostlinné suplementy včetně veganských proteinů.
 • Rozšíření programu L∞P by Daikin na chladicí jednotky

  Společnost Daikin Applied Europe nedávno rozšířila program L∞P by Daikin na chladicí jednotky. Daikin je tak jediným výrobcem, který aktivně podporuje a dodává jednotky s regenerovanými chladivy pro širokou škálu výrobků, od šroubových a spirálových kompresorů až po odstředivé kompresory.
 • Opravdu ztrácí v dnešní době chladivo R-32 na významu?

  Tepelná čerpadla BLUEVOLUTION společnosti Daikin jsou integrována s nízkotlakými solárními systémy v malých rezidenčních projektech, které využívají solární energii pro přípravu teplé užitkové vody.
 • Chlazení a vytápění malých obytných budov

  Tepelná čerpadla BLUEVOLUTION společnosti Daikin jsou integrována s nízkotlakými solárními systémy v malých rezidenčních projektech, které využívají solární energii pro přípravu teplé užitkové vody.
 • Chlazení a vytápění vytápění malých obytných budov

  Tepelná čerpadla Daikin BLUEVOLUTION byla instalována v řadě rezidenčních projektů, včetně nedávného projektu v portugalském Portu.
 • Zajištění chlazení pro průmyslového výrobce automobilových součástek

  Společnost Daikin nedávno dodala vzduchem chlazenou šroubovou invertorovou chladicí jednotku řady TZ pro potřeby chlazení průmyslového závodu poblíž Lisabonu v Portugalsku. Tento závod vyrábí brzdy a další komponenty pro automobilový průmysl.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky