Skip to main content

Klimatizace multisplit

Chladit a vytápět klimatizací je dobré nejen pokoj, kde spíme, ale i další místnosti, kde trávíme hodně času.   Velmi efektivním řešením je tzv. Multisplitová klimatizace, kdy je k jedné venkovní jednotce připojeno až 5 klimatizačních jednotek. Ušetříte tak prostor na fasádě domu či balkoně a náklady na chlazení či vytápění.

bg-image

 

Poradíme vám s výběrem klimatizace: Získejte nezávaznou nabídku již za 2 dny!

Stačí vyplnit nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře zde a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme a probereme s vámi detaily vaší poptávky, abychom vám mohli najít nejvhodnější montážní firmu ve vašem okolí. Na základě naší společné telefonické konzultace a vámi dodaných kritérií také společně zhodnotíme, zda můžete na nákup klimatizace využít i státní dotaci a pomůžeme vám zdarma s jejím zařízením. 

Snižte ještě letos své náklady na vytápění. Vytápění klimatizací, která je efektivním tepelným čerpadlem typu „vzduch-vzduch“  ( přinese až 40% úsporu výdajů za plyn a dokonce až 75% úsporu nákladů ve srovnání s vytápěním elektřinou. Navíc můžete získat až 60 000 Kč dotaci z programu NZÚ při náhradě nevyhovujícího kotle.

ZJISTĚTE, JAKÝ MULTI SYSTÉM JE PRO VÁS NEJVHODNĚJŠÍ

Vyplňte nám krátký formulář pro získání informace, jaký Multi systém je pro vás vhodný, jaké jsou naše ceny a na jakou státní dotaci máte nárok. Dotaci pro vás vyřídíme zdarma.

Do 2 dnů se Vám ozveme a probereme s Vámi detaily.

Proč si vybrat řešení multisplit?

Chlaďte nebo vytápějte několik místností jednou venkovní jednotkou.

Pět v jednom

Připojte až 5 vnitřních jednotek k 1 multisplit venkovní jednotce.

Více informací

Flexibilní

Vnitřní jednotky můžete instalovat a připojovat, kde chcete, a ovládat je nezávisle na sobě, z telefonu.

Více informací

Úspora místa

Systém multisplit může nahradit až 5 venkovních jednotek a lze ho instalovat na střechu, terasu nebo zeď.

Více informací

Řešení pro budoucnost

Systém multisplit využívá swing kompresor a chladivo R-32 ke snížení svého vlivu na životní prostředí o 68 %.

Více informací

Pět v jednom

5 indoor units including wall mounted, floor standing and concealed ceiling connected to an outdoor unit. Illustration.

K jedné venkovní jednotce multisplit můžete připojit až pět vnitřních jednotek libovolné řady nebo stylu.

NOVÉ Pouze jediný systém pro ohřev vody a klimatizování

Připojení zásobníku teplé vody a 3 vnitřních jednotek k vaší venkovní jednotce multi

Více informací

Pět vnitřních jednotek včetně nástěnných, parapetních a jednotek do podhledu připojených k venkovní jednotce. Ilustrace

Vyhoví vašemu životnímu stylu

Multisplit je flexibilní řešení, ideální pro malé venkovní prostory, jako jsou stěny, střechy nebo terasy. Plus: umožňuje propojit až pět jednotek libovolné řady nebo stylu.

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu

Venkovní jednotku multisplit klimatizace můžete umístit na terasu, balkon, střechu nebo na zdi domu. Vnitřní jednotky můžete dle svých potřeb přidat nebo vyměnit. Klimatizace Daikin jsou zařazeny v energetické třídě až A+++ pro chlazení a až A++ pro vytápění. Pro regulaci teploty v každé z místností a časování chlazení použijte ovladač Daikin Online Controller.

Diskrétní a tichý provoz

bg-image

Multisplit je odolná jednotka malých rozměrů, která používá méně vodičů a potrubí. Je tedy ideální pro všechny, kdo mají omezený venkovní prostor. Tichý provoz neruší váš každodenní život a nepřispívá k celkovému hluku v okolí.

bg-image

Chytré ovládání klimatu

Systém Multisplit nabízí různé způsoby řízení klimatu v domácím prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Onecta na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictívm Alexy nebo Google Home.

Pokud bude Multisplit hlavním zdrojem vytápění ve vašem rodinném domě či bytě a nahradíte jím starý neekologický kotel, nebo pravděpodobněji elektrické vytápění (ať už elektrokotel či přímotopy), můžete požádat o státní dotaci až 60 000 Kč pro dům nebo 18 000 Kč pro byt z programu Nová zelená úsporám. Poradíme Vám, zda máte na dotaci nárok a ZDARMA ji za vás vyřídíme. Poptejte u nás Multisplit hned teď a můžete si zimu užít v klidu.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky