Skip to main content

Řada Nepura – Daikin Emura

Optimalizované pro vytápění

Její design mluví sám za sebe,
dokonce i při teplotě -30 °C

bg-image

V LÉTĚ VÁS
OCHLADÍM A V ZIMĚ
ZAHŘEJI __

Vaše řešení vytápění Daikin Emura zahrnuje nástěnnou vnitřní jednotku, dálkové ovládání a venkovní jednotku. Každý jednotlivý díl se řídí filozofií designu společnosti Daikin.

Tato třetí generace jednotky Daikin Emura má pozoruhodný design s jemnými stínovými liniemi, dalšími inteligentními funkcemi a vylepšeným uživatelským komfortem. Díky tomu ještě více odpovídá evropské architektonické estetice, technickým normám a požadavkům uživatelů.

bg-image

JSEM NAVRŽENA TAK,
ABYCH LAHODILA
OKU __

Hledáte klimatizační systém, který v sobě spojuje nejlepší výkon a design? Jednotka Daikin Emura je řešení klimatizace, které dokonale vyvažuje design a funkci. Kompletně navrženo a zkonstruováno, a to ve vlastní režii. Krásný a inteligentní design, který se hodí do vašeho interiéru – špičkový a přitom cenově dostupný a také vítěz ceny za design iF Design Award a Red Dot Product Design Award 2022. Na jednotku Daikin Emura budou pyšné i vaše stěny!

Chladicí a topné tepelné čerpadlo vzduch-vzduch jednotky Daikin Emura obsahuje nástěnnou vnitřní jednotku, dálkové ovládání a venkovní jednotku. Každý jednotlivý díl se řídí filozofií designu společnosti Daikin.

Tato třetí generace jednotky Daikin Emura má pozoruhodný design s jemnými stínovými liniemi, dalšími inteligentními funkcemi a vylepšeným uživatelským komfortem. Díky tomu ještě více odpovídá evropské architektonické estetice, technickým normám a požadavkům uživatelů.

Krásný design

Vyberte si pozoruhodný design, který se hodí do vašeho interiéru

Maximální pohodlí

Žijte v klimatu, které odpovídá vašemu životnímu stylu

Inteligentní regulace

Klima ve svém domě můžete mít neustále pod kontrolou, ať jste momentálně kdekoli

Energetická účinnost

Snižte svůj dopad a ušetřete na účtech za energii

Zakřivené linie

Jste hrdí na to, že jste jiní. Daikin Emura také. Díky zakřivenému přednímu a zadnímu panelu má vnitřní jednotka jedinečný 3D tvar. Zakřivené linie znázorňují proudění vzduchu a zároveň vytvářejí příjemný vizuální efekt v interiéru.

ilustrační zástupce

Emoce v pohybu

Pohyb panelu je u jednotek Daikin jedinečný. Co je ale na pohybu panelu Daikin Emura tak výjimečného? V provozním režimu vystupuje mírně nakloněn dopředu, čímž vytváří novou dynamiku a odlišné linie stínů. Úhlová dynamika dodává pohybu panelu až (ne)skutečné emoce.

Jemná stínohra

Zakřivené panely vnitřní jednotky vytvářejí stíny, díky nimž jednotka Daikin Emura skutečně ožívá, zatímco venkovní tepelné čerpadlo využívá stínů ke skrytí rotujícího ventilátoru.

ilustrační zástupce

Forma následuje funkci

Kromě zakřivených linií a atraktivního vizuálního efektu zlepšuje pohyb panelů klimatizace Daikin Emura také distribuci vzduchu v místnosti. Známý funkcionalistický koncept, že "forma následuje funkci" se vztahuje i na jednotku Daikin Emura. Každý designový detail je promyšlený.

Štíhlý design

Chcete co nejlépe využít prostor ve své domácnosti a určitě nechcete, aby vaše klimatizační jednotka poutala veškerou pozornost? Jednotka Daikin Emura je široká pouze 90 cm. A díky zakřivenému designu vypadá jednotka ještě štíhlejší, než ve skutečnosti je!

ilustrační zástupce

K dispozici ve 2 barvách

DAIKIN EMURA FTXJ-AW MATNÁ BÍLÁ
DAIKIN EMURA FTXJ-AB MATNÁ ČERNÁ
bg-image

JSEM TU, ABYCH VÁM ZAJISTILA MAXIMÁLNÍ POHODLÍ__

Forma následuje funkci... A nejinak je tomu i u jednotky Daikin Emura. Toto řešení vytápění je vším, co potřebujete k vytvoření dokonalého vnitřního klimatu a zvýšení pocitu pohodlí u vás doma, a to i v té nejchladnější zimě.

Logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla (krbu)

Jakmile vaše místnost dosáhne nastavené teploty díky sekundárnímu zdroji tepla (krbu), automaticky se spustí logika pro umístění v blízkosti zdroje tepla. Daikin Emura přestane topit, ale ventilátor se bude otáčet dál, aby rozváděl horký vzduch po místnosti.

Zvýšení teploty

Pro zvýšení vašeho pohodlí jednotka při spuštění rychle ohřívá místnost, čímž zajišťuje rychlejší dosažení nastavené teploty.

ilustrační zástupce
Výrobek Daikin FTXJ20A2V1BB

Inteligentní tepelné čidlo

Daikin Emura využívá inteligentní tepelné čidlo pro detekci teploty v místnosti. Následně rovnoměrně rozdělí proud vzduchu po celé místnosti a teprve poté přejde na proudění směřující teplý nebo studený vzduch přesně do těch míst, kde je to zapotřebí.

Optimalizovaná distribuce vzduchu

Zažijte skvělé pohodlí domova. Coanda efekt optimalizuje proudění vzduchu pro lepší rozložení teploty v celé místnosti. V režimu vytápění směřují klapky vzduch dolů, zatímco v režimu chlazení právě naopak, tedy nahoru.

Velmi tichý provoz

Zažijte akustický komfort. Během provozu jednotku téměř neslyšíte. Daikin Emura využívá speciálně navržený ventilátor, který optimalizuje proudění vzduchu, a zvyšuje tak energetickou účinnost při nízké hlučnosti.

Lepší kvalita vzduchu

V interiéru trávíte 90 % svého času. Díky technologii Flash Streamer zachycuje Daikin Emura prachové částice, rozkládá alergeny a odstraňuje obtěžující pachy, čímž zajišťuje lepší a čistší vzduch. Daikin Emura tak udržuje váš domov zdravý.

VŽDY MÁM VŠE POD KONTROLOU, POKUD MI NEDÁTE JINÝ POKYN_

Jednotka Daikin Emura je nastavena tak, aby poskytovala optimální pohodlí, když jste nablízku. Ovládání můžete samozřejmě snadno převzít stisknutím tlačítka nebo klepnutím na obrazovku.

ovladač
ovladače

Uživatelsky přívětivé řízení

Ovládejte snadno vnitřní klima. Dálkové ovládání Daikin Emura se soustředí jen na ty nejdůležitější funkce. Je kompaktní a skvěle padne do ruky. Jednoduše jej připevněte na stěnu pomocí magnetu.

intuitivní aplikace onecta

Intuitivní aplikace Onecta

Nejste doma? Žádný problém. Pomocí aplikace Onecta můžete snadno ovládat své optimalizované řešení pro vytápění pouhým klepnutím na obrazovku. Intuitivní aplikace v chytrém telefonu vám poskytne okamžitý přístup k různým funkcím, takže nastavení snadno upravíte odkudkoli a kdykoli.

Pomocí hlasového ovládání (Amazon Alexa nebo Google Assistant) můžete spravovat hlavní funkce, jako je provozní režim, teplota, rychlost ventilátoru a mnoho dalších.

bg-image

ENERGII VYUŽÍVÁM EFEKTIVNĚ_

Od své klimatizace očekáváte, že bude fungovat, i když je venku extrémní zima. Spolehněte se na Daikin Emura, která má nejlepší výkon ve své třídě s hodnotami celoroční účinnosti až A+++ při vytápění (a chlazení). Skutečná úspora energie i při teplotách až -30 °C.

Související produkty

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky