Vodou chlazená jednotka VRV

Vodou chlazená jednotka VRV

Pokud se jako zdroj tepla používá voda, lze využívat maximální potenciál zpětného získávání tepla, což je ideální zejména pro výškové budovy.

geothermal-watercooled.jpg

Geotermální provoz

Významné snížení emisí CO2 a využití výhod obnovitelné energie ze země. Naše vodou chlazená jednotka VRV umožňuje vytápění a chlazení vaší budovy pomocí geotermální energie, díky čemuž se ideálně hodí k certifikaci BREEAM. Podzemní teplota zůstává během celého roku stabilní, takže se jedná o spolehlivé řešení zejména pro oblasti s extrémními povětrnostními podmínkami.

Není vidět z ulice

Vodou chlazená jednotka VRV má minimální půdorysné rozměry a je určena pro vnitřní instalace, takže ji lze velmi snadno a přirozeně začlenit do architektury vašeho domu a skrýt pohledu z ulice. Jedná se o nejlehčí dostupnou jednotku na trhu, která je ideální ke stohování na sebe, což ještě umocňuje její výhody ohledně úspory místa.

Není vidět z ulice
2stage-water-cooled.png

Dvoustupňové zpětné získávání tepla

Díky vodou chlazenému systému můžete dosáhnout maximálního potenciálu zpětného získávání tepla, protože všechny systémy jsou vzájemně propojeny jedinou vodní smyčkou.