Skip to main content

Vodou chlazená jednotka VRV

Díky vodě jako zdroji tepla lze u našich vodou chlazených jednotek VRV využívat maximální potenciál zpětného získávání tepla. To je ideální zejména pro výškové budovy. Jednotku lze navíc snadno začlenit do architektury domu, aby nebyla zvenku viditelná. Je velmi lehká a vyžaduje minimální prostor pro technickou místnost

bg-image

Ekologicky efektivní využití energie ze země

Naše vodou chlazená jednotka VRV významně snižuje emise CO2 a využívá výhod obnovitelné energie ze země. Vytápění a chlazení vaší budovy zajistí pomocí geotermální energie. Díky tomu se hodí k certifikacím BREEAM či LEED. Podzemní teplota zůstává během celého roku stabilní, takže je vodou chlazená jednotka VRV spolehlivým řešením i pro oblasti s extrémními povětrnostními podmínkami. 

 

Dvoustupňové zpětné získávání tepla

Díky vodou chlazenému systému můžete dosáhnout maximálního potenciálu zpětného získávání tepla. Všechny systémy jsou totiž vzájemně propojeny jedinou vodní smyčkou.

bg-image

Není vidět z ulice

Vodou chlazenou jednotku VRV lze velmi snadno a přirozeně začlenit do architektury stavby a skrýt před pohledy z ulice. Jedná se o nejlehčí dostupnou jednotku na trhu. Je ideální pro stohování více jednotek na sebe, takže s ní ušetříte místo. Jednotku lze použít v konfiguraci po patrech. Používá také nižší množství chladiva, takže snadno splňuje normu EN 378.

 

Daikin | Vodou chlazený VRV založený na principu nulového rozptylu tepla

Nepotřebuje velkou technickou místnost

Naše vodou chlazené jednotky VRV jsou nejkompaktnější na trhu. Využívají totiž jedinečný princip nulového rozptylu tepla. Díky tomu nepotřebujete mít v technické místnosti větrání nebo chlazení, což umožňuje zmenšit její velikost. Při výběru, kde technickou místnost zřídíte, budete tedy maximálně flexibilní.

 

Kompletní řešení pro vytápění, větrání a klimatizaci

Jednotky řady VRV IV W+ jsou sice diskrétní svým vzhledem, ale o svých výhodách rozhodně dávají vědět. Tuto řadu lze snadno připojit k mnoha stylovým vnitřním jednotkám, teplovodním hydroboxům, vzduchovým clonám Biddle a větracím jednotkám. Nabízí tak kompletní řešení pro vaši budovu. Vytvoří dokonale komfortní vnitřní klima, a to především zásluhou takových funkcí, jako je variabilní teplota chladiva.

Inspirujte se našimi referenčními projekty

bg-image

Hotel Van der Valk

Přečtěte si více o integrovaném systému, který jsme vyvinuli pro belgický hotel Van der Valk tak, aby uspokojil potřeby každého jeho prostoru a zároveň snížil celkový dopad na životní prostředí.

 

  bg-image

  Prodejna C&A

  Zjistěte, jak náš vodou chlazený systém VRV zajišťuje energeticky účinnou klimatizaci, teplou vodu a větrání pro módní maloobchodní prodejnu C&A v pražském nákupním centru Nový Smíchov.

   

   bg-image

   Historické budovy Venetian Arsenal

   Dřívější centrum Benátek jakožto námořní velmoci je kulturní památkou, která zahrnuje 15 % města. Přečtěte si, jak náš vodou chlazený systém využívá benátskou lagunu, aby těmto historickým budovám pomohl dosáhnout vyšší energetické účinnosti, aniž by rušil jejich architekturu.

   Instalovaný systém se skládá z 8 vodou chlazených venkovních jednotek VRV, 22 jednotek do podhledu, 9 neopláštěných volně stojících jednotek, 1 jednotky VAM (větrání), 2 nízkoteplotních hydroboxů pro podlahové vytápění a inteligentního dotykového ovladače.

    

   Více informací

   Základní kontakty

   Prohlédněte si náš virtuální showroom

   Dotace a SVT kódy

   Často kladené otázky

   Partnerský portál

   Prohlédněte si náš virtuální showroom

   Často kladené otázky

   Partnerský portál

   Katalogy a ceníky