Systém Daikin VRV 5

Zpětné získávání tepla VRV 5

Vedoucí postavení v dekarbonizaci odvětví HVAC

Logo VRV 5

Společné budování udržitelné budoucnosti

Vedeni závazkem dosáhnout do roku 2050 čistých nulových emisí CO₂, zajišťujeme pomocí nejmodernějších technologií bezpečné, zdravé a komfortní vnitřní klima po celou dobu životnosti budov.

Naše systémy zpětného získávání tepla VRV 5, které budou dostupné od července 2022, představují významný milník na cestě dekarbonizace komerčních budov.

Systémový invertor Daikin VRV 5

Šampion v oblasti udržitelnosti

Nová jednotka zpětného získávání tepla VRV 5 představuje budoucnost komerčních systémů HVAC-R, která zákazníkům umožňuje výrazně snížit stopu CO2 jejich budov prostřednictvím:

  • Použití chladiva R-32, které snižuje dopad na globální oteplování až o 71 % ve srovnání s chladivem R410A
  • Vysoké reálné celoroční účinnosti
  • Inovativního třítrubkového rekuperačního systému, zpětného získávání a recirkulace tepla mezi prostory s různými tepelnými potřebami
  • Integrace vysoce účinného větrání přispívajícího ke zdravému vnitřnímu ovzduší

Bezkonkurenční flexibilita již po vybalení.

Technologie Shîrudo

S technologií Shîrudo se váš systém VRV 5 dobře postará i o aplikace v malých místnostech, přičemž nejsou zapotřebí žádné další úpravy ani speciální vybavení zajišťované na místě nebo další investice.

Díky opatřením integrovaným ve výrobním závodě přebírá společnost Daikin plnou odpovědnost za dodržování oborových norem a zároveň nabízí maximální flexibilitu, pokud je návrh ověřen v programu Xpress a jsou dodrženy některé jednoduché požadavky na instalaci.

Nejširší nabídka speciálních vnitřních jednotek s chladivem R-32

Speciálně navržené vnitřní jednotky R-32 VRV nabízejí maximální flexibilitu pro všechny konfigurace místností. Výběr výkonů od 1,1 kW do 31,5 kW hladce pokryje všechny možné velikosti místností.

Systémy ovladatelné pomocí Google a Alexa

Jak zpětné získávání tepla funguje?

Současné chlazení a vytápění

Naše inovativní rekuperační systémy se postarají současné o chlazení o vytápění. Umožňují individuální regulaci komfortu a zároveň prakticky bezplatné vytápění díky přenosu tepla z oblastí vyžadujících chlazení do oblastí, které potřebují vytápění.

Současné chlazení a vytápění

Naše inovativní rekuperační systémy se postarají současné o chlazení o vytápění. Umožňují individuální regulaci komfortu a zároveň prakticky bezplatné vytápění díky přenosu tepla z oblastí vyžadujících chlazení do oblastí, které potřebují vytápění.

Bluevolution

Výhody chladiva R-32

  • Nižší potenciál globálního oteplování (GWP): pouze 1/3 oproti R-410A
  • Menší náplň chladiva: O 15 % méně než R-410A
  • Vysoká energetická účinnost
  • Jednosložkové chladivo, se kterým se snadněji manipuluje a snadno se recykluje

Potenciální vliv na globální oteplování je nižší o 71 %