Skip to main content

Merlin Properties • P.E. Vía Norte

Madrid, Španělsko

Udržitelnější řešení

Parque Empresarial Vía Norte je obchodní centrum v Madridu. Budova společnosti Merlin Properties s hrubou podlahovou plochou 7 500 m2 nabízí především kancelářské prostory. Majitel chtěl modernizovat systém R-22 z roku 1996. Požadoval účinnější řešení a zároveň chtěl udržet investiční náklady pod kontrolou.

Výměna systému spočívala pouze ve výměně venkovních a vnitřních jednotek, přičemž elektroinstalace a potrubí zůstaly zachovány. Proto mohly být práce provedeny rychleji a s menším dopadem na nájemníky.

Po zavedení nového systému došlo k úspoře energie a komfortu odpovídajícímu nejnovějším standardům.

Řešení v kostce

 • 371 vnitřních jednotek
 • 23 venkovních jednotek
 • řídicí systém D-BACS

Více informací

Související články

 • Tepelné čerpadlo VRV přispívá k malé uhlíkové stopě

  Nový obchodní komplex Arteparc v technickém parku Inovallee v Meylanu v Grenoblu je ukázkou spolupráce developerů a výrobců zařízení při realizaci nových nízkouhlíkových budov, které odpovídají nejvyšším standardům udržitelného rozvoje.
 • Zajištění kompletního systému HVAC pro potravinářský závod

  Společnost Daikin nedávno dodala kompletní systém HVAC, který splňuje požadavky na chlazení potravinářského závodu v Maďarsku. Konečný uživatel působí v oblasti doplňků stravy a vyrábí rostlinné suplementy včetně veganských proteinů.
 • Rozšíření programu L∞P by Daikin na chladicí jednotky

  Společnost Daikin Applied Europe nedávno rozšířila program L∞P by Daikin na chladicí jednotky. Daikin je tak jediným výrobcem, který aktivně podporuje a dodává jednotky s regenerovanými chladivy pro širokou škálu výrobků, od šroubových a spirálových kompresorů až po odstředivé kompresory.
 • Opravdu ztrácí v dnešní době chladivo R-32 na významu?

  Tepelná čerpadla BLUEVOLUTION společnosti Daikin jsou integrována s nízkotlakými solárními systémy v malých rezidenčních projektech, které využívají solární energii pro přípravu teplé užitkové vody.
 • Chlazení a vytápění malých obytných budov

  Tepelná čerpadla BLUEVOLUTION společnosti Daikin jsou integrována s nízkotlakými solárními systémy v malých rezidenčních projektech, které využívají solární energii pro přípravu teplé užitkové vody.
 • Chlazení a vytápění vytápění malých obytných budov

  Tepelná čerpadla Daikin BLUEVOLUTION byla instalována v řadě rezidenčních projektů, včetně nedávného projektu v portugalském Portu.
 • Zajištění chlazení pro průmyslového výrobce automobilových součástek

  Společnost Daikin nedávno dodala vzduchem chlazenou šroubovou invertorovou chladicí jednotku řady TZ pro potřeby chlazení průmyslového závodu poblíž Lisabonu v Portugalsku. Tento závod vyrábí brzdy a další komponenty pro automobilový průmysl.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky