Skip to main content

Více za méně s Daikin Multi Split Systémem

Jen jedna venkovní klimatizační jednotka – to je vše, co potřebuje k vykouzlení útulného prostředí v každé místnosti. 

Jen jedna venkovní klimatizační jednotka – to je vše, co potřebuje k vykouzlení útulného prostředí v každé místnosti. Pozoruhodný Multi Split systém Daikin vám s tím pomůže. Modely v této kategorii mají výhody výkonného klimatizačního zařízení a jsou schopny obsluhovat až pět individuálně ovladatelných vnitřních jednotek z jediné venkovní jednotky. To je první z mnoha výhod.

Jaké další výhody klimatizační Multi Split Systém má?

1. Menší, tišší a nenápadný

Jedna venkovní jednotka je na budově nenápadná, tišší a snáze se udržuje.

2. Snadná instalace, efektivita a hospodárnost

Jedna jednotka se samozřejmě namontuje rychleji a vyžaduje také méně instalačních prvků. Navíc Multi Split systém Daikin spotřebovává méně elektrické energie a přesto je velmi výkonný.

3. Až pět vnitřních jednotek v libovolném stylu

Venkovní jednotka se připojuje k široké škále individuálně ovladatelných vnitřních celků, s výkonem v rozmezí od 1,5 kW do 7 kW. Pokud se při instalaci vnitřních jednotek nezaslepí všechny přívody venkovní jednotky, pak je možné později klimatizační systém ještě rozšířit.

4. Flexibilita uvnitř a venku

Venkovní jednotku je možné umístit všude tam, kam je potřeba - na střechu, na stěnu nebo balkón. Vnitřní jednotky mohou vzduch v létě chladit a v zimě ohřívat. Zákazníci si mohou vybrat jednotky stropní, podlahové nebo skryté do podhledu tak, aby odpovídaly velikosti jednotlivých místností. Elegantní a současně efektivní Daikin Emura a její stylové modely jsou dokonalým bytovým doplňkem.

 

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky