Skip to main content

Mějte pod kontrolou klima v budově i náklady za energie

Daikin vám nabídne kompletní řešení klimatu ve vaší kanceláři nebo budově. Zajistí vám i vašim zaměstnancům pohodlné a zdravé prostředí. Díky našim energeticky účinným systémům můžete navíc výrazně snížit své provozní náklady.

Soustřeďte se na své podnikání

Soustřeďte se na své podnikání

Naší prioritou je vaše klima. Systémy Daikin pro řízení klimatu mohou vám i vašim zaměstnancům zajistit vysokou úroveň komfortu při práci. Poskytujeme energeticky nejúčinnější řešení, které vám umožní zaměřit svou energii na své podnikání.

Investujte do energetické účinnosti

Investice do řešení Daikin vám bude dlouhodobě šetřit peníze. Vaše náklady na vytápění a chlazení tvoří nejméně 50 % vaší spotřeby energie, což znamená, že instalace energeticky účinného řešení řízení klimatu má významný dopad na vaše celkové náklady na energii.

Váš osobní zástupce Daikin

Váš osobní zástupce Daikin

Abychom zajistili co nejlepší služby zákazníkům, přiřadili jsme vašemu projektu jediné kontaktní místo Daikin. Úkolem tohoto zástupce je pomáhat vám ve všech fázích projektu, od počáteční debaty o možných řešeních až po údržbu po dokončení instalace.

Kompletní řešení pro řízení klimatu ve vaší budově

Nabízíme řešení řízení klimatu pro kanceláře a velké budovy začleňující prvky v celém rozmezí od vytápění a klimatizace až po naše systémy správy budov. Přečtěte si další informace o dostupných možnostech pro vaši budovu.

Naše řada vnitřních otopných prvků je navržena tak, aby se dokonale začlenila do vaší kancelářské budovy.

Snadný upgrade nebo nahrazení stávajícího řešení klimatizace

Jednotky Daikin jsou známé tím, že umožňují snadnou výměnu. Díky vysokým úsporám energie a minimálním nákladům na instalaci můžete získat své investice rychle zpět.

V kancelářích a velkých budovách můžete znovu využít stávající potrubí a kabelová vedení

Naše řešení pro kanceláře a velké stavby, navržené pro rychlou instalaci, mohou opětovně využít stávající potrubí a rozvody a tím eliminovat dodatečné náklady a minimalizovat prostoje.

Minimalizujte náklady na instalaci v kancelářích a velkých budovách

Flexibilní jednotky, jako je například kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem Daikin, můžete umístit přímo do standardních stropních panelů, a tak minimalizovat náklady na instalaci.

Jednotky lze začlenit do vybavení jiných výrobců pro kanceláře a velké budovy

Inteligentní dotykový ovladač Touch Manager je podnikový systém správy, který lze integrovat s vybavením jiných výrobců.

Od malých kanceláří po velké mrakodrapy

Ať je váš projekt velký nebo malý, máme řešení pro vytápění a chlazení, které bude vhodné pro vaši budovu. Podle velikosti nebo potřeb vaší budovy pro vás najdeme dokonale přizpůsobené řešení.

 
 • Malé kanceláře

  Naše řešení Sky Air je ideální pro malé prostory se samostatnou regulací pro každou jednotku.

 • Středně velké kancelářské budovy

  Naše VRV řešení dokáže uspokojit všechny vaše požadavky na klimatizaci. Je ideální pro malé až středně velké prostory a umožňuje ovládat vlastní jednotky centrálně nebo individuálně.

 • Velké kancelářské budovy a mrakodrapy

  Chladicí jednotky a vzduchotechnická zařízení jsou optimálním řešením pro středně velké až velké prostory a dokážou pokrýt všechny vaše požadavky na klimatizaci s využitím centrálně spravovaného systému.

 • Velké kancelářské haly

  Vzduchové clony Biddle zlepšují stabilitu vnitřního klimatu tím, že omezují ztráty systému vytápění a klimatizace. Vzduchové clony Biddle zvyšují energetickou účinnost až o 72 %.

 • Chytrá regulace

  Systém správy podniku BMS a inteligentní dotykový ovladač Intelligent Touch Manager umožňují ovládat vaše klima kdykoli a odkudkoli. Můžete volit mezi centrálně nebo místně ovládanými řídicími prvky, nastavit různé časovací programy, optimalizovat svou spotřebu energie s využitím našich nástrojů na správu energie a navíc všechny prvky také propojit s vybavením jiných výrobců.

 • Čerstvý vzduch

  Zajistěte si vždy přívod svěžího a zdravého vzduchu díky našim vzduchotechnickým jednotkám. Jsou ideální pro středně velké až velmi velké prostory a zároveň jsou kompatibilní se všemi řešeními Daikin, která využívají náš klimatizační systém.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Případ Velocity

  Zjistěte, jak společnost Daikin pomohla budově Velocity zlepšit její ekologický certifikát instalací systému zpětného získávání tepla Daikin VRV.

   bg-image

   Případ Obchodní centrum VMD

   Zjistěte, jak naše tepelná čerpadla zajistila komplexní řešení klimatizace pro nejvyšší kancelářskou budovu v Chorvatsku.

   bg-image

   Případ Crystal Tower

   Zjistěte, jak společnost Daikin zajistila pro celou budovu moderní, energeticky úsporné a všestranné klimatizační řešení.

    bg-image

    Případ Torre Serenissima

    Jedenáctipodlažní kancelářská budova Torre Serenissima slouží jako ústředí dálnice Brescia – Padova v italské Veroně. V budově Torre Serenissima, která byla vybavená systémem využívajícím zastaralé chladivo R-22, jsme provedli úplnou modernizaci, která zajišťuje vyšší energetickou účinnost a komfort.

    bg-image

    Jsme tu pro vás

    Dobře udržovaný systém HVAC zvyšuje hodnotu a zajišťuje kontinuitu. Přijetí opatření k prodloužení životnosti vaší instalace zajistí, že nedojde k narušení produktivity a zdraví vašich zaměstnanců.

    Více informací

    Základní kontakty

    Prohlédněte si náš virtuální showroom

    Dotace a SVT kódy

    Často kladené otázky

    Partnerský portál

    Prohlédněte si náš virtuální showroom

    Často kladené otázky

    Partnerský portál

    Katalogy a ceníky