Náš sortiment

Pro rodinné domy a byty nabízíme především nástěnné (splitové) klimatizace, tepelná čerpadla nebo čističky vzduchu. Malým prodejnám dokážeme vyřešit vytápění, klimatizaci i chlazení potravin, a to velmi úsporně jak z hlediska prostoru tak provozních výdajů. Velkým kancelářským budovám, ale třeba i skladovým halám či jiným průmyslovým objektům zajišťujeme kompletní vzduchotechniku – vytápění, klimatizování i větrání, případně vzduchové clony a další speciální řešení z této oblasti.

 

Klimatizace

Klimatizace (Tepelná čerpadla vzduch-vzduch)

Přinášíme široký výběr klimatizací, které efektivně vychladí váš domov za horkých letních dnů, ale dokážou také levně topit, čistit, zvlhčovat nebo naopak odvlhčovat vzduch.

Vzduch-voda při nízké teplotě

Nízkoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda

Nízkoteplotní jednotky Daikin Altherma využívají technologii tepelných čerpadel vzduch-voda k vysoce energeticky úspornému vytápění, chlazení a výrobě teplé vody.

Vzduch-voda při vysoké teplotě

Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda

Snadno vyměňte svůj starý systém vytápění a přípravy teplé vody za naše vysoce energeticky účinné tepelné čerpadlo Daikin Altherma.

Hybridní tepelná čerpadla

Hybridní tepelná čerpadla

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma, určené k vytápění, chlazení a ohřevu vody, účinně kombinuje tradiční zdroj tepla (např. plynový kotel) s obnovitelným zdrojem.

Tepelné čerpadlo země-voda

Geotermální tepelná čerpadla

Geotermální tepelná čerpadla Daikin odebírají teplo ze země a zajišťují účinné vytápění, chlazení a ohřev vody.

Tepelná čerpadla pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro ohřev užitkové vody

Vyberte si energeticky nejúčinnější systém vytápění teplou vodou na trhu s našimi tepelnými čerpadly pro ohřev teplé užitkové vody.

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air představuje komplexní systém úpravy vzduchu pro malé až středně velké budovy. Zajišťuje jejich vytápění, chlazení, ohřev teplé vody i větrání a čištění vzduchu.

VRV

VRV

VRV systém nabízí komplexní řešení vzduchotechniky zejména pro velké budovy. Kromě jejího vytápění, klimatizování, chlazení (až do -20 °C pro serverovny) nebo ohřevu teplé užitkové vody přináší také možnost chytré správy celé budovy (včetně např. osvětlení nebo výtahů).

Inteligentní řídicí systémy

Řídicí systémy

Od centrálního řízení klimatizace ve vašem domě po vícezónové systémy správy budovy, Daikin vám umožní trvale řídit.

Větrání

Větrání

Nabízíme vše od malých ventilačních systémů zpětného získávání tepla (rekuperace) k velkým vzduchotechnickým jednotkám. Všechna tato řešení zajišťují svěží, zdravé a příjemné prostředí v obytných i průmyslových prostorech.

air purification

Čištění vzduchu

Čističky vzduchu Daikin omezují příznaky astmatu a alergie, protože odstraňují prach a pyl a zajišťují vaše zdraví likvidací bakterií a virů.

Vzduchová clona Biddle

Vzduchové clony Biddle

Zabraňte ztrátám tepla a umístěte nad vchodové dveře do vašeho obchodu nebo hotelu energeticky úspornou a přitom vysoce účinnou vzduchovou clonou Biddle. Zejména v zimních měsících vám pomůže udržet uvnitř příjemnou teplotu.

Chladicí jednotky

Chladicí jednotky a vzduchotechnická zařízení

Nabízíme spolehlivé, vodou a vzduchem chlazené, chladicí jednotky, dále vzduchotechnické jednotky a tzv. fan-coil jednotky pro velké i malé aplikace.

Mrazení

Chladírenství

Naše chladírenské systémy jsou konstruovány pro spolehlivé a účinné průmyslové a komerční chlazení a mrazení potravin.

air-handling-units-header.jpg

Vzduchotechnické jednotky a větrací systémy

Opět máte na výběr vysoce účinné vzduchotechnické jednotky jak pro malé, tak i velké budovy.

Rooftop_header.jpg

Nástřešní jednotky

Střešní jednotky Daikin představují komplexní řešení „plug & play“ s předem propojenou venkovní a vnitřní stranou.