Hybrid_indoor+outdoor.png

Daikin Altherma R Hybrid

Zkombinujte vzduch a plyn pro zajištění vytápění, chlazení a ohřev teplé vody

K tepelnému čerpadlu čistička vzduchu v ceně

Zaujala vás tepelná čerpadla? Využijte mimořádné akce, při níž získáte k nákupu tepelného čerpadla Daikin Altherma výkonnou čističku vzduchu Daikin Ururu v hodnotě 16 999 Kč. 

daikin20210429_kampan_TC_foto_partner_1440x1080_petr.jpg

Vytápění

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma automaticky určuje nejúspornější a energeticky nejúčinnější kombinaci vytápění.

Optimální komfort

Každý systém vytápění je navržen tak, aby pracoval tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz činí z řešení Daikin toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli.

Chlazení

Celkové řešení doplňuje chlazení, které lze bez problémů připojit na vaše existující potrubí a kabeláž.

Jednoduchá a rychlá instalace:

3 komponenty

> Venkovní jednotka tepelného čerpadla

> Vnitřní jednotka tepelného čerpadla

> Plynový kondenzační kotel

heat-pump-outdoor.png

Vnitřní jednotka tepelného čerpadla a plynový kondenzační kotel jsou dodávány jako samostatné jednotky a mají proto snadnější manipulaci i instalaci. Vnitřní jednotku tepelného čerpadla lze snadno nainstalovat na zeď pomocí standardní zadní desky. Plynový kondenzační kotel se díky rychlospojkám snadno připojí k vnitřní jednotce tepelného čerpadla a vytvoří spolu velmi kompaktní jednotku. Podobně jako u všech plynových kotlů montovaných na zeď, jsou všechny spoje ve spodní části a všechny součásti jsou přístupné z přední strany, což usnadňuje opravy a údržbu jednotky.

gas_indoor_unit.png